Pokročilý

název filmu - komedie !

název filmu ! je to komedie, nejspíš americká. Nějaký mladík (tmavší pleti - jako kubánec nebo tak) má nedostatek peněz a tak využije možnosti od nějakého zrzavého boháče, odjet k němu na hon. Tam ale zjišťuje, že ten milionář bude lovit jeho! je tam vtipná scénka, kdy ten kluk netuší že bude loven a nevěří synovi toho milionáře a říká: kdyby mě lovil, proč by mi dával tuhle ochrannou vestu ? a nasazuje si oranžovou vestu, která má na zádech terč. poté se nějak zkutálí do místnosti, kde jsou připevněny hlavy ulovených kluků. milionář mu řekne, že mu dá náskok, a pokud ho neuloví do 72 hodin dostane za odměnu velký obnos peněz. je tam taky scéna, kdy se tenhle kluk válí na nafukovací matraci v bazénu na nějaké party a milionář se k němu snese vrtulníkem a střílí po něm. a myslím, že ten muž, co hraje milionáře hrál i otce emopuberťačky ve filmu beatlejuice. Dík
Doplňuji:
UŽ MÁM ODPOVĚĎ - JE TO FILM ÚCHYL (THE PEST) !

Odpovědi:

Zlatý

Úplně přesně vím,které dva filmy mi to připomíná,ovšem ani jeden z nich nebyla komedie(mám na mysli Živý terč,ale ten se tomu moc nepodobá,má jen podobnou zápletku,ten druhý je Hra o přežití,má totožnou zápletku,i ta hlavní postava je tmavé pleti)takže zřejmě hledáš nějakou parodii...
Doplňuji:
No vidíš,jak jsi šikovná :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.