El Barto

Nejlepší komedie všech dob…

Chtěla jsem se s přítelem kouknout na nějaký pěkný film ale nikde nic pěkného nebo zábavného…děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Frigo na mašině

Další odpovědi
dudu

Ze zahraničí produkce považuji za nejlepší film Někdo to rád horké, z naší předválečné produkce pak komedii Ducháček to zařídí a z poválečné pak jednoznačně film S tebou mě baví svět. Z cizí produkce asi Čtyři svatby a jeden pohřeb.

anonym

Možná zde?

http://www.you­tube.com/resul­ts?search_type=vi­deos&search_qu­ery=%C4%8Desk%C3%A1+ko­medie&search_du­ration=long&u­ni=3

Michal Kole

S tebou mě baví svět tuším nějakou cenu o nejlepší komedii vyhrálo

Rufus

Nedávno jsem se po dlouhé době znovu dívala na film Světáci a fakt si ho užila. Byl poplatný době a přesto se tam našlo dost odvážných hlášek, ale pro zasmátí fakt super…

Beny

Zkus mě rozesmát s ADAMEM SANDLEREM a s JENNIFER ANISTON a nebo MARLEY A JÁ

SINGO

Asi pozdě ale teď se dívám na Pelíšky a to je dobrej/pěknej film. Dávají na ČT1 začalo to 21:25.

tornadolou

Bláznivá, ztracená láska