DusanOrlik

Jaký vybrat film?

Potřebuju na zítřek vypálit filmy v kategoriích: FANTASY,AKČNÍ,KO­MEDIE,SCIFI,DOB­RODRUŽNÝ.Nezná­te názvy filmů kde by byla alespoň jedna kategorie?Moc díky :D

Nejlepší odpověď
Rocker

Fantasy-Avatar,akční-Xxx,komedie-Prci,prci,prc­ičky,Scifi-Vetřelec,Dobro­družný-Bílý Tesák

Další odpovědi
Toruk

Zde je výborná databáze filmů, lze zobrazit žebříčky podle kategorií; zároveň jsou tam linky na stahování. Dobrá inspirace.

Zdroj: http://movie-library.cz/

iceT

fantasy-Poslední vládce větru,Čarodějův učeň,Letopisy Narnie
akční-Ninja assassin,Smrtonosná past 1,2,3,4,Smrtonosná zbraň 1,2,3,4,Zatím spolu,zatím živí,Svatý,
dobrodružné-Apocalypto,10 000 let před n.l.,127 hodin,
komedie-6 dní 7 nocí,Táta v sukni,Agent v sukni,Modrý blesk,Policajti na baterky,Není co ztratit,Přes palubu
scifi-Ohrožené druhy,Žoldák-legie zkázy,Útěk z L.A.,Útěk z New Yorku,