Avatar uživatele
Terryle

Natažený vaz v kotníku – doporučíte mazání?

Podvrtla jsem si docela škaredě kotník, dvakrát jsem byla u doktorky, škrobák, na RTG nenašla vážnější poškození. Chodím skoro bez bolesti, ale nemůžu propnout špičku směrem dolů. Hodně mě táhne přední vaz a i když to poctivě rozcvičuju dle instrukcí, nezdá se, že by to povolovalo. Nemáte zkušenosti s nějakou mastí, která by pomohla vaz rychleji zhojit a zklidnit, prostě „změkčit“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, anonym před 4357 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Doporučovala jsem tu už několikrát tymiánovou mast od Justu, je perfektní, odstraňuje bolest, uvolňuje. Dobrá je i Sněhurka z Missivy.
Také pomáhá česneková pasta, na kterou jsem tu asi před měsícem psala recept. Ta si poradí s bolestmi, revmatizmem i artritidou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Masť neuškodí, ja mám rada koňskú masť, ale každý to znáša inak. Okrem toho pri náročnej chôdzi, alebo napríklad pri lezení na krídlo letadla je dobré občas kotník stiahnúť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zloba987

Ja mám nejraději Perskindol Cool, krásně sval změkčí a uleví od bolesti. Chladí a zklidňuje..

před 3269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nemorosa1

Taky doporucuji vyrobky Perskindol, ja mam ale radeji radu Active, maji i sprej, coz mi vyhovuje nejvice. Sestra ma ale zase rada jiz zminenou Cool radu.

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Janka84

Na vyrobky Perskindol slyším samou chvalu, ale kde je kupujete? Ptala jsem se v několika lékárnách a nemaji :(

před 3265 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek