Avatar uživatele
Jesica43

Naše domácnosti

Věříte tomu že, když všichni uděláme málo tak dohromady toho dokážeme hodně? Nebo jste typ člověka co řekne…ale co já jeden zmůžu..)))Záleží Vám na tom co vychází z Vašich domácnosti? Podle čeho vybíráte prací prášky,mycí prostředky a pomocníky doma?Víte o tom že domácnosti patří k velkým znečisťovatelům životního prostředí?Jesica

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym před 5037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

A od čeho zdražují vodu? Prý kvůli tomu, že musíme zaplatit čističky, které se musely vystavět. Tak ať se ty draze zaplacené čističky činí. Pak je mi jedno v čem peru, hlavně že je to čistý.
Doplňuji:
A co se týče společných hlav při práci. Naprosto souhlasím. Proto i policajti chodí se psem :D
Ale vážně zde něco v odkazu:
http://www.you­tube.com/watch?v=4MK_vNk­iPRk

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Když je nás hodně, tak je to určitě pravda, že toho více zvládneme. Když mně něco nejde, zavolám si svého manžela (pokud je tedy doma), nebo někoho jiného. Společně se na to koukneme a dáme to dohromady. Takže to je určitě pravda. Pokud nikdo na blízku není a není to složitá práce, zkusím to udělat sama. Je sice fakt, že někdy něco pos*ru a musí se věc kupovat nová, ale říkám si: „Chybama se člověk učí.“

Prášky na praní, mycí prostředky apod. vybírám podle kvality a ne podle toho, zda se mi líbí obal dané věci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Také si to myslím a proto kupuji eco čističe, jar i prací prášek. Cenově to výjde stejně a mám z toho dobrý pocit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Také se může hodně lidí mýlit.Že člověk škodí planetě,nebo chcete-li místu,kde žije se ví dávno a co se s tím udělalo?Používáte parfém s rosprašovačem? Jakým?Pokud není mechanický také škodíte,jste asi mladá a objevila jste Ameriku a to nemyslím zle!Kéž by takhle procitlo víc lidí.

Zdroj: život učí a to nekompromisně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek