Namožené krční svaly z kašle?

Zdravím,
Už asi týden kašlu a mám chřipku (než mě začnete posílat k doktorovi – už jsem tam byl), jenže poslední dva dny mě bolí svaly na krku, ale jen když kašlu nebo zvedám těžší věci. Jsou to opravdu svaly nebo je to jen podrážděná krční sliznice?

Odpovědi
gecco

…„svaly nebo … krční sliznice“…
Každé bolí jinde a jinak – takže ty bys měl nejlépe vědět co a kde tě bolí, ne?
😉
Ale jo – můžeš mít i ´namožené´ či ztuhlé krční svalstvo – jednak z ležení, jednak z námahy při kašli…

ivzez

Než příště položíte otázku týkající se zdravotních problémů v internetu:

Kdo Vám na takovou otázku může odpovědět?
Lékař, který Vás prohlédne a navíc zná Váš celkový zdravotní stav?
Nebo neznámí lidé v internetu?

Nikdo z nás neví, co Vám přesně je.
Lékaři sem nechodí a i kdyby chodili, přes internet
by Váš zdravotní stav posoudili jenom šarlatáni.