Nakupujete ovoce a zeleninu ve stáncích u silnice?

Při cestě autem se podél silnic na nějakých místech s možností zaparkování, vyskytují stánky s ovocem a zeleninou. Nakupujete u nich? Pokud ano, tak jaká je kvalita zboží.
Když tak na to koukám, tak požadavky na skladování nejsou zrovna reálné. Nemyslím si, že bramborám, cibuli, česneku, rozkrájeným melounům atd. chutnají pálivé paprsky slunce, nebo naopak zkropení lijákem a nakonec přečkání do druhého dne v dodávce. Nakonec ceny se mi také nezdají výhodné. V konečném zúčtování bych ani neskočil na upoutávku, že je to z vlastní úrody.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

nikdy

Ještě jsem tam nidky nic nekoupil.
Když vidím ty bedýnky jako dnes u cesty,když jsem jel z práce,okolo se práší,projede 2000tisíce aut,praží do toho oskar celej den,tak to ovoce musí bejt fakt jetý.

Další odpovědi
Minas

nikdy

Kamarád kdysi kupoval od důchodců jahody za 50 kč a prodával za 250 ve stánku, ale moc nevydělal :D

bolak

nikdy

Ano, kupujeme, a co nesníme, odvezem do sběrny kovů.

ptáč

nikdy

http://static6­.businessinsi­der.com/image/5284d8746­da811b85fc8114b-480/jean-claude-van-damme-volvo-truck-stunt-split.png
Nakupuji při souběžné jízdě s kamionem, který rozváží z pajtlu. Obchodujeme přes okénko, je to rychlejší a levnější.

Zdroj: http://static6­.businessinsi­der.com/image/5284d8746­da811b85fc8114b-480/jean-claude-van-damme-volvo-truck-stunt-split.png

odik

nikdy

Luxx

občas

kupujem takhle někdy brambory, ale jen na jednom místě u jednoho prodejce
jsem s ním domluvená, že může prodávat i na mém pozemku a místo nájmu dá brambory :)