Avatar uživatele
anonym

Nakupujete ovoce a zeleninu ve stáncích u silnice?

Při cestě autem se podél silnic na nějakých místech s možností zaparkování, vyskytují stánky s ovocem a zeleninou. Nakupujete u nich? Pokud ano, tak jaká je kvalita zboží.
Když tak na to koukám, tak požadavky na skladování nejsou zrovna reálné. Nemyslím si, že bramborám, cibuli, česneku, rozkrájeným melounům atd. chutnají pálivé paprsky slunce, nebo naopak zkropení lijákem a nakonec přečkání do druhého dne v dodávce. Nakonec ceny se mi také nezdají výhodné. V konečném zúčtování bych ani neskočil na upoutávku, že je to z vlastní úrody.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nikdy

Ještě jsem tam nidky nic nekoupil.
Když vidím ty bedýnky jako dnes u cesty,když jsem jel z práce,okolo se práší,projede 2000tisíce aut,praží do toho oskar celej den,tak to ovoce musí bejt fakt jetý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Minas

nikdy

Kamarád kdysi kupoval od důchodců jahody za 50 kč a prodával za 250 ve stánku, ale moc nevydělal :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

nikdy

Ano, kupujeme, a co nesníme, odvezem do sběrny kovů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

nikdy

http://static6­.businessinsi­der.com/image/5284d8746­da811b85fc8114b-480/jean-claude-van-damme-volvo-truck-stunt-split.png
Nakupuji při souběžné jízdě s kamionem, který rozváží z pajtlu. Obchodujeme přes okénko, je to rychlejší a levnější.

Zdroj: http://static6­.businessinsi­der.com/image/5284d8746­da811b85fc8114b-480/jean-claude-van-damme-volvo-truck-stunt-split.png

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odik

nikdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

občas

kupujem takhle někdy brambory, ale jen na jednom místě u jednoho prodejce
jsem s ním domluvená, že může prodávat i na mém pozemku a místo nájmu dá brambory :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek