Deli

Nakukujete rádi lidem do oken?

Ať už ze zvědavosti co dělají, jaké to doma mají…
Přichází podzim, stmívá se brzy, do oken je vidět – láká Vás to? Proč?

Já mám moc ráda v době adventu procházky, kdy už je večer tma a všude svítí nazdobená okna, případně o vánočních svátcích je uvnitř vidět rozsvícený stromeček, svíčky… Jako malá jsem takhle chodila s mamkou na procházky, tenkrát ještě tolik svítících oken nebylo, ale i tak to bylo hezké. Teď se zas už těším, až vyrazím na obhlídku vánočních oken se svými dcerami. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyz jsem doma pres den a chodim se psem , tak jedine za dum do lesa. Ale jakmile se setmi , tak uz mazu mezi domy na cumandu. 🙂 A ne jen o Vanocich. Mam to tak cely rok. 🙂
Sama mam v dome ale uz od setmeni zatazeno. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
rosinka

Jo, Deli, já to mám úplně přesně taky tak!!

anonym

V létě obdivuji kytičky,o vánocích a velikonocích nazdobená okna a balkony,hezké záclony-ano, čumákuji dost často.Moc se mi líbí,jak se to ujalo,dříve tomu tak nebylo.

slad08

Je to velmi hezké, taky se rád dívám (hlavně když je vánoční atmosféra).
Navíc moje teta bydlí v domě naproti nám a hezky vidím jejich nazdobený stromeček.

Drap

Nenakukuji, kromě vánoc, kdy jsmer pravidelně chodili s dětmi, teď s vnuky a díváme se komu už Ježišek přinesl stromeček

hanny 2

Tak to mě v životě nenapadlo – chodit po ulici a nakukovat lidem do oken!Stejně mají všichni většinou zataženo.

anonym

Ne. nenávidím ty co to dělají a proto to nedělám taky. Zkrátka držím se pravidla: Co nemám rád, nedělám druhým.Navíc tyhle lidi nazývám čumilové a ty opravdu nesnáším. Už stačilo