Avatar uživatele
Deli

Nakukujete rádi lidem do oken?

Ať už ze zvědavosti co dělají, jaké to doma mají…
Přichází podzim, stmívá se brzy, do oken je vidět – láká Vás to? Proč?

Já mám moc ráda v době adventu procházky, kdy už je večer tma a všude svítí nazdobená okna, případně o vánočních svátcích je uvnitř vidět rozsvícený stromeček, svíčky… Jako malá jsem takhle chodila s mamkou na procházky, tenkrát ještě tolik svítících oken nebylo, ale i tak to bylo hezké. Teď se zas už těším, až vyrazím na obhlídku vánočních oken se svými dcerami. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, Andělé, Kerberus, hanulka11, fablen, anonym, rosinka před 4566 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Kdyz jsem doma pres den a chodim se psem , tak jedine za dum do lesa. Ale jakmile se setmi , tak uz mazu mezi domy na cumandu. 🙂 A ne jen o Vanocich. Mam to tak cely rok. 🙂
Sama mam v dome ale uz od setmeni zatazeno. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rosinka

Jo, Deli, já to mám úplně přesně taky tak!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V létě obdivuji kytičky,o vánocích a velikonocích nazdobená okna a balkony,hezké záclony-ano, čumákuji dost často.Moc se mi líbí,jak se to ujalo,dříve tomu tak nebylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Je to velmi hezké, taky se rád dívám (hlavně když je vánoční atmosféra).
Navíc moje teta bydlí v domě naproti nám a hezky vidím jejich nazdobený stromeček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nenakukuji, kromě vánoc, kdy jsmer pravidelně chodili s dětmi, teď s vnuky a díváme se komu už Ježišek přinesl stromeček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Tak to mě v životě nenapadlo – chodit po ulici a nakukovat lidem do oken!Stejně mají všichni většinou zataženo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne. nenávidím ty co to dělají a proto to nedělám taky. Zkrátka držím se pravidla: Co nemám rád, nedělám druhým.Navíc tyhle lidi nazývám čumilové a ty opravdu nesnáším. Už stačilo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek