Natee

Najde v budoucnu uplatnění průmyslová škola – obor elektrotechnika? Na jaké pozici bych pak eventuelně mohla pracovat?

Jakou práci bych po vystudování průmky mohla vykonávat; jakou VŠ pak zvolit?

Nejlepší odpověď
Drap

Vysokou školu by asi bylo nejvhodnější pokračovat v oboru. Po SŠ můžeš najít uplatnění ve všech firmách kde se dělá , nebo používá elektrotechnika,. a těch je nepřeberné množství.
Pozice záleží na schopnostech, na štěstí, na dalším studiu.......­..........tře­baq budeš budoucí ředitelkou ČEZu.