NeřeknuCZ

Nainstalovat aktualizaci na notebook ?

Ahoj, dneska mi notebook vyhledal dobrovolnou aktualizaci jménem " Synaptics – Other hardware – Synaptics PS/2 Port Compatible TouchPad".
Vůbec netuším, k čemu to je. Myslíte že to může něco poškodit notebook ? Díky předem za jakékoli odpověďi
Doplňuji:
Takže je bezpečné tu aktualizaci instalovat ?

Odpovědi
arygnoc

pokiaľ >netušíte, k čomu to je<, načo vám to bude?
pokiaľ to nie je sytémová aktualizácia, niet čo riešiť.
je to ručná (tudíž nebezpečná) aktualizácia ovládačov touchpadu (to je tá malá dotyková obrazovka pod klávesnicou, čo nesvieti).

:-Q
Doplňuji:
používate touchpad? (ja nie)
funguje touchpad?
je ovladač od microsoftu alebo výrobcu hw?

po zvážení týchto otázok vyskúčajte touchpad, pokiaľ nie sú žiadne problémy, niet dôvod ovladač aktualizovať (to môžete kedykoľvek potom, keď vám začnú vyskakovať vhybové hlášky).

resumé:
nie je potrebné inštalovať, pokiaľ máte nainštalované originálne ovladače a všetko funguje.
doporučujem preštudovať sprievodné informácie u aktualizácie a zvážiť pre a proti.

Emefej

Netušíš k čemu to je – neinstaluj.

badisko

Ano …klidne ji nainstaluj …Pred instalaci aktualizaci si vytvor Bod Obnovy systemu ..Kdyby se vyskytl problem ..tak to muzes pomoci bodu obnovy dat opravit …neuvadis jaky mas Operacni System …takze budu vychazet ze mas Windows 7 ..zde je navod jak vytvorit bod obnovy …

1. Otevřete okno Systém kliknutím na tlačítko StartObrázek tlačítka Start, kliknutím pravým tlačítkem myši na položku Počítač a kliknutím na tlačítko Vlastnosti.

2. V levém podokně klikněte na odkaz Ochrana systému. Požadováno oprávnění správcePokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.

3. Klikněte na kartu Ochrana systému a pak na tlačítko Vytvořit.

4. V dialogovém okně Ochrana systému zadejte popis a pak klikněte na tlačítko Vytvořit.

Navod skopirovan ze stanek Microsoftu odkaz zde ..>> http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/create-a-restore-point

McArthur

Je to ovladač TouchPadu (dotykové destičky pod klávesnicí, která funguje stejně jako myš). Ovladač z Windows Update nedoporučuji instalovat. Většinou způsobí nefunkčnost TouchPadu. Notebook to nepoškodí. V nouzi je možné tento ovladač odinstalovat a nainstalovat původní nebo nový stažený z webu výrobce notebooku.