enouwe

Nadměrně placená práce v zahraničích bez speciálních zkušeností ?

Zdravím, zajímalo by mě, jestli někdo neví o nadměrně vysoce placených prací, něco ve stylu ropné plošiny, rybárny na Aljašce apod. ? Nejlépe, kdyby někdo věděl i o konkrétní pozici či kde bych mohl více dohledat, předem díky. ( ano, s google i jinými portály na vyhledávání umím, chci vědět ale názvy pozic či kontakt)

Odpovědi
ivzez

Jak chcete v zahraničí „fungovat“, když Vás ani nenapadne
použít Google a zahraniční pracovní portály?

Edison

Co znamená „nadměrně vysoce placená práce“? Práce je komodita jako každá jiná a její cenu zrovnatak určuje trh.

Brblal

Velmi dobře placeni jsou horníci, je to nebezpečná práce, měli jsme jednoho horníka v rodině, ale už zemřel.

nyjono

Když nevíš, proč nehledáš nadměrně placenou práci bez speciálních zkušeností v ČR?

Edison

Samotný pojem „velmi dobře placená práce“ je silně relativní. Řekněme, ře 50 ticek pro horníka je dost málo, pro uklízečku na půl úvazku až příliš… Proto ten můj komentář.