Frogman

Nadáváte často?

Nemyslím jen někomu, ale třeba i pro sebe, když se něco nepovede a tak.
Když vím, že mě nikdo neslyší, tak si občas zanadávám, ale jinak hodně často v duchu. :DD
Lidi v mém okolí se toho vůbec nebojí, nadávají furt a všude a je jim jedno, jestli je někdo slyší. Někdy je to fakt hodně velká sranda! :DDDDDDD
Co vy? :DDD

Nejlepší odpověď
Mravenec

Já kdybych si sám pro sebe nenadával, tak bych ty lidi nezvládal! 😁

Další odpovědi
briketka10

Někdy a taky jen pro sebe dnes zrovna,
protože jsem si vařila špenát a připálila
cibulku jen proto, že jsem si povídala s
tetou a nehlídala co mám na vařiči 😁
Stejně se povedl byl výborný MŇÁM.

jirka F

jen občas si zanadávám

gecco

Někdy i nahlas, hóóódně nahlas…
😉

setapouch

Tak často, jak je to nutné a vhodné.

Děda Louda

Často a rád. Přináší mi to uvolnění, uklidnění a dobrou náladu.

anonym

Ano,nadávám jak sobě,tak i okolo,pokud se mi něco nelíbí,ale taky dovedu pochválit.
Nejvíc lidi nadávají na počasí.
Špenát s připálenou cibulkou musí fakt šmakovat.