Vanda6

Nachlazení, ztráta hlasu… Nevíte, co by pomohlo?

Od soboty mě bolí v krku, asi od pondělí mám rýmu a kašel, říkala jsem si normální nachlazení, dávala jsem si citron s medem, strepsils, kloktala jsem solí a stříkala si kapky do nosu, ale asi od včera ráno jsem začla chraptit, během dne se to proměnilo v takovou nárazovou ztrátu hlasu a dnes ráno opět chraptím a sem tam ztratím hlas. Nevíte, co by pomohlo? V práci hlas potřebuji :(

Nejlepší odpověď
iceT

Zkus si koupit cucavé bonbóny a přes den je cucat,pomůžeš tak sliznici v krku,ještě lepší by bylo zajít za doktorem,pocho­pitelně.
Člověk si říká,že pokud nemá teplotu,tak to zvládne,ale je to omyl.

Další odpovědi
anonym

Pokud jde jen o hlasivky, může ti pomoct cibule s medem, syrové vejce nebo vincentka.
Ale podstatnější je zbavit se příčiny problému, ne příznaků – takže si zajdi k doktorovi, pravděpodobná je angína nebo zánět dýchacích cest (poměrně snadno ti může ´přerůst´ v zápal plic…).

setapouch

Fakt si myslis, ze je tu doktor schopny diagnstikovat z jedne vety?

Elvika

Nechci „strašit“, ale bylo by lepší zajít k lékaři. Měla jsem podobné příznaky a teď ležím doma s antibiotiky na 10 dní…

talka

Mně pomohlo teplé mléko s vincentkou!