poa.li

Nacházíte štěstí a spokojenost tam, kde je hledáte, nebo přichází odjinud? Díky…

Nejlepší odpověď
Andělé

Hledala jsem ho dlouho všude možně,až jsem ho nakonec začla nacházet sama v sobě. Ale musím jít k sobě stále hlouběji a hlouběji,tam ho teprve najdu celé… Nikde jinde nenajdu podstatu lásky a štěstí,jako právě v sobě.
Přichází hluboko v nás…:-)

Další odpovědi
dědapetr

„ Štěstí je odměna těch, kdo žádnou nehledali. “
— Alain[6]

„ Skutečné štěstí je vždycky tam, kde je nehledáme. Přichází vždy jako dar a nedá se na životě vybojovat ani vyvzdorovat. “
— Nicolai Hartmann[7]

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0t%C­4%9Bst%C3%AD

briketka10

není to ani tak štěstí, spíš radosti co přicházejí každým dnem, třeba mi stačí když si pustím hezkou hudbu, přijde kamarádka, která mě vždy potěší, sestra se staví každý den na kávu..

Deli

Své štěstí hledám ve své rodině, manželovi, dětech, domově… a ano, i zde to štěstí nacházím.

Tenhle týden u nás byla moje máma, pozorovala naši mladší dceru a najednou povídá: Ona je jak živá reklama na štěstí.
A měla pravdu, je to tak 🙂

MILAN1961

ŠTĚSTÍ-co je štěstí jenom muška zlatá…