dimi256

Nabytí právní moci

Dobrý den, obdržel jsem rozhodnutí o návrhu na vydání předběžného opatření dne 20.12.2013. V roz­hodnutí ale bylo na dvou místech zkomoleno mé příjmení a proto jsem požádal o opravu usnesení dne 8.1.2014 a dne 29.1.2014 mi bylo zasláno opravené usnesení. Chci se zeptat kdy toto usnesení nabyde právní moc? Musí se teď opět čekat až si druhý účastník řízení opravené usnesení vyzvedne a k tomu ještě 15 dní?
Doplňuji:
Ještě chci dodat, že mi nepřišlo žádné opravné usnesení s novým číslem jednacím, ale stejné usnesení ale jen opravené i datum vyhotovení usnesení stejné jako původní.

Nejlepší odpověď
anonym

Jednalo se o technickou opravu soudního rozhodnutí ve věci nesprávně uvedeného jména. Toto soud opravil usnesením z 29.1.2014.
Všechno ostatni je platné dle původního předběžného rozhodnutí včetně nabytí plné moci.