pan X

Náboženství

Jaká náboženství věří na převtělování?

Odpovědi
mosoj

http://hrejsem­nou.blog.idnes­.cz/c/123554/
I křesťanství do určité doby reinkarnaci uznávalo. Pak byla z bible vyškrtnuta.

gaja

myslím že je to ve všech, někde skrytě že to člověk musí hledat ale ..najde, jinde se o tom mluví otevřeně. Bible se o tom do určité fáze také zmiňuje ale bylo to z ní ve velké míře odstraněno někdy za krále Klacka (nevím kdy to bylo) ale dochovaly se z té doby ty spisy, korespondence mezi pohlavárama o to že se to má odstranit a v jakém rozsahu.

Roman71

Převtělování? Nejvýraznější jsou v tomto hinduisté. Věří, že se člověk vrací v různých formách zpět do života, aby napravil své dřívější špatné skutky.