Avatar uživatele
iwetax

Na vzhledu nezáleží…

Vlastní zkušenost: Kluci , muži představte si- 16.letou holku Má sice pěkné vlasy, obličej i postavu, ale brýle co proplácí pojišťovna (150kč) takže udělají z obličeje obludu. Má 7dioptrií skla opět proplatila pojišťovna, takže to jsou popelníky ve kterých oči vypadají jako rozinky.

Ta holka nosí jen jednu mikinu(nyní šedivá, kdysi černá) a 1pletenej svetr s kosočtvercema. Stále 2 stejná trička podivné barvy a jedinné kalhoty( růžové manžestráky). 4roky staré obnošené boty a v zimě „důchodky“. Školní tašku z první třídy s hvězdičkama a odrazkama. Penál také z první třídy . A budnu – hnědá kožená po tátovy kterou nosil od roku 1968.

K svačině dva chleby uprostřed máslo, občas jablko. K pití rozředěná šťáva v půl roku staré petlahvy.
A samozřejmě bez mobilu!

Vy by ste s takovou holkou chodili? A co vy holky- vy by jste se sní kamarádili? Vždyť by s vámi nemohla jít ani na zmrzlinu!

Předpokládáme , že ta holka je slušná, na praxi šikovná a čistá.

Doplňuji:
Naštěstí nejsem v té situaci. Měla jsem kamarádky které se se mnou normálně bavili. Ale kluci v mým věku tenkrát… No hrůza. Naštěstí jsem se seznámila s o 17let starším chlapem a jsem s ním do dnes. Ten mi koupil oblečení , čočky, brýle i mobil.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jenom komerce. Nepadlo zde ani slovo o osobnosti, inteligenci, vyjadřování a fyzické kráse.
Pokud by mi padla do oka, bylo by mi s ní příjemně a rozumněli si a bylo to vzájemné, klidně bych s ní chodil a pomohl bych jí se i lépe oblékat. Pokud by se takhle oblékala a byla to normální dívka někde by musela být příčina.
Doplňuji:
Nechci aby se vracely staré časy, ale za nás to nebylo nic mimořádného.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

úplně klidně. Co je mi po tom, co nosí a co „vlastní“? Hlavní je, jaká je uvnitř.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano IVETAX klidně bavila. Já se IVETAX nedívám na člověka zda je bohatý nebo něco má pokud si s tým člověkem rozumím,není to nějakej podrazák tak ano bavila.A to že by neměla peníze na zmrzku by mi taky nevadilo jednou ti jí koupim já podruhé pak ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie som chlapec, aby som povedala ich pohľad na „Princeznu so zlatou hviezdou na čele v myším kožíšku“, ale -
Niekedy človek za to nemôže, ako vyzerá, čo má oblečené, že nemá peniaze ani na chlieb. Dôležitejšie je, čo sa za fasádou skrýva, aký intelekt, aký človek.
Nerozprávali ste sa niekedy s bezdomovcom? Aj medzi nimi sú takí ľudia…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Samozřejmě, že bych se s ní bavila. A to úplně normálně. Vybírat si kamarády podle toho, jestli jsou bohatí nebo ne, je strašná hloupost. Důležité je, jaký je ten člověk uvnitř. To, že by mi nekoupila zmrzlinu, by mi vůbec nevadilo. Klidně bych ji pro nás obě koupila ze svých peněz. A odměnou by pro mne bylo to, že je potěšena 🙂. Pokud bych si s ní rozumněla, není co řešit 🙂 Klíďo bych se s ní bavila 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Čistě teoreticky – chudák holka.
Jen doufám, že své rodiče překoná a dostane se z toho.
Pokud bude hodně chtít, když jí někdo pomůže, bude to i dřív.
A pokud je chytrá, také jí můžeme za pár roků i závidět.
Ale je to pole neorané a třeba její rodiče ani pomoc nechtějí, protože nechtějí vědět, jak je život krásný a o co přicházejí.
Ať chceme, nebo ne, život je o penězícch.
Sice to jde i když jich je méně, ale přiznejme si, nemí to s nimi lepší???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Mám kamrády a kamarádky, kteří vypadají různě, ale jsou to milí, intelifentní a slušní lidé. Nechápu, proč by se mnou nemohla jít na zmrzlinu. NIkomu není a nikdy nebylo nic do toho s kým já se bavím a s kým si rozumím. Nikdy jsem se na to nikoho neptala a ptát nebudu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iwetax

Vypadlo mi slovo UŽ. Tedy – Naštěstí už nejsem v té situaci.

před 5109 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Tak se se Vám dále daří.

před 5109 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek