hippeace

na kterých stránkách se dá sehnat nejvíce lidí na Oriflame ,Avon a jiné…

hledám server kde napíšu oč se jedná jak se zaregistrovat jaké to má výhody atd.. a uvidí to co nejvíce lidí takže nějakou často navštěvovanou pracovně zaměřenou stránku díki za odpoved :)

Nejlepší odpověď
Hlada

Myslím, že přes internet cesta nepovede. Marketingová stategie těchto firem je založena na přímém prodeji, osobní intervenci prodejce. Je sice možné zadat na stránky reklamní bannery, ty jsou však docela drahé, navíc pochybuji, že by na něco tak profláklého někdo klikal a následně reagoval. Pokud někdo chce svým volným časem přispívat těmto obchodům, vybere si sám z nepřeberné nabídky MLM.