mrtvyhubar

Na kterou světovou stranu jsi právě teď otočený?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

sever

Severoseverozápad.

Další odpovědi
Justin1

západ

Teď sedím čelem k západu. Nevím, jak bych odpověděl, kdybych ležel na zádech čelem vzhůru.

Prostě já...

jih

Drap

sever

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Já například jsem otočená na jihozápad.
Další z otázek která nikomu ani tobě v ničem nepomůže, K čemu potřebuješ takovou informaci, která se během několika minut změní?
Nebo se ptáš jen proto , že si mysíš, že se někdo splete a dá ti bod?

brillant

jih

JJV

jáára

východ

marci1

západ

Teď momentálně sleduji živě stolní tenis, takže západ-východ, východ-západ. 🙂

Deliminico

sever

alik360

sever

Jihovýchod

paul1

jih

GM

západ

mrtvyhubar

Drap: Ty jsi špatný.

Viktorie II.

Drape, vy jste divný patron. Vy chodíte s PC nebo noťasem po domě, že se vám co chvíli mění světové strany? Anketa není špatná, viz odpověď čechoslováka. Vy o udělování bodů raději mlčte. Dostáváte je za hloupé, nic neříkající odpovědi od stálých kunčaftů. Zkuste založit otázku, ráda bych věděla jak na tom jste.