Pokročilý

Na kolik procent zijete svuj zivot?

Doplňuji:
Neodpovidejte otazkou. Na kolik % SI MYSLITE, ze zijete svuj zivot? Treba ve srovnani s jinymi prateli... Prince jeste nemam :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedokáži spočítat. Co je žít život na 100% ?
Doplňuji:
Někteří přátelé už svůj život na 100% dožili

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že tak na 105%. Snažím se dělat smysluplné věci, naplňovat svůj potenciál, angažovat se ve věcech, které by mohly pomoci všem. Život mě baví, netrápím se hloupostmi, raduji se z každodenních maličkostí. :-))

Bronzový

S nikým se neporovnávám a žiji si tak jak se mi líbí, a abych se za své jednání a činy nemusel stydět, nebo byl trestán.Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl.

Zlatý

já jedu tak na čtyri % ..zbytek jsem tady na odpovědích
Drap- nominace

Stříbrný

Máš už toho prince na bílém koni, nebo ještě stále nic?:D
Doplňuji:
Žiji na 100% (nebo105), a ty ? Dle té otázky to vypadá na takových 5%. Neboj, teď 5, za týden 100 :D

Stříbrný

Pokud by procenta snižovala například nuda, nebo nějaká pruda (např. nemoc, rodinné potíže, mizerná práce, rozvod, předlužení, kriminál, smrt) tak musím říci, že naštěstí žádný z těchto faktorů v mém životě není a já žiju na 100%. Baví mě každý den.

Zlatý

Na vašu otázku môžno odpovedať niekoľkými hodnoteniami
1 - svoj osobný život na 100% prežil každý v čase medzi narodením a smrťou.
2 - iné je v hodnotení tohto života v porovnaní s iným životom, môže byť menej, viac, či rovnako prežitý
V takomto prípade môžem hodnotiť len svoj doterajší život, alebo súčasný
hmmm, v porovnaní s jedným moje % využiteľnosti sú nižšie, no s iným moje % sú nepomerne vyššie, než ich osobných 100%.
Podľa vlastného názoru, mám ešte rezervu od nespokojnosti po spokojnosť

Bronzový

Bohužel jako pracující a z práce zničený člověk musím uznat že teď to stojí za h...Dle mých představ žiju zrhuba na 50%

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

Kde je? Co se s ní stalo? Snad se nešla oběsit. No to by dostala... Můj prastrejda se jako dítě na rybníku při koupání málem utopil. Zachránili ho, a on se jim za to vřele a moc poděkoval, a informoval je, že kdyby se utopil - to by dostal doma tááákovej nááářez...:DDD

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.