Na jakou/kterou příchuť čokolády nedáte dopustit?

Která je vaše oblíbená?

Obrázek, zdroj: Pixabay

Jakou x kterou

Nejlepší odpověď
Hufnágl

hořkou

mléčná je bahno
oříšková leze do zubů
bílá není čokoláda
takže u mne je hořká TOP.

Další odpovědi
quentos

hořkou

To nejsou příchuti, ale druhy.

elkon

hořkou

Mléčná není zdravá, jedině Studentská pečeť originál, žádné ty další výmysly.

Nandi

oříškovou

Mám rád třeba ještě i 50%čokoládu,ale např.70% už mi nechutná.

Lucy_123

oříškovou

Pepa25

oříškovou

Přesněji mléčná s celými ořechy.
Ze značek Schogetten a Rittter Sport, ale nepohrnu ani dalšími.
Vůbec čokolády jsou skvělá věc. Rozdával bych je tu místo bodů 🙂

Butters_xD

mléčnou

Kepler

mléčnou

Rokio

oříškovou

Oříškovou, ale nejraději mám lehce hořkou s oříšky.

Ponožka99

bílou

GM

hořkou

Některé mléčné čokolády, zejména Milka prodávaná v ČR, s čokoládou moc společného nemají. Předložené nic plné náhražek.

Lukas27

hořkou

Hořká s mandlema ja nejvíc

df

jinou příchuť

Nugát

Malvína

mléčnou

Vyberu mléčnou, byť mám ráda všechny. Hořkou jím nejméně, pravda.