Stříbrný

Na jakém nejabsurdnějším místě jste našli hledanou věc?

Jasně - inspirovala mne SalsaVerde :) a odpovědi na její otázku - občanka v mrazáku - pěkné :)
Doplňuji:
Taky doma mrazíme klíče a chladíme rukavice v lednici. Vy ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jednou sem měnil jednomu člověku olej a filtry, když odjel hledal jsem brýle a nic. Tak jsem mu zavolal jesli nezůstaly v autě a že prej né. Po roce přijel se stejným požadavkem a když jsem vyndal vzduchový filtr ...........No a tak mám teď dvoje.

Další odpovědi:

Bronzový

občanka v mrazáku mně taky pobavila :-) Já mám teda jednu zápletku, Jeden rok když tatínek u sousedů oral pole tak soused se šel podívat jak mu to jde. Pak si sedli na cigaretu a soused najednou vyskočil že někde ztratil mobil...nenašel se. No a příští rok na tom stejném poli se zase oralo a co se vyoralo? sousedův mobil. Po vyčištění a nabití zase funguje a má ho dodnes :-)

Zlatý

Já nikdy nic už nenajdu. Nejspíš ty ztracenky rovnou vyhodím...:-(
Ale kamarádka zjistila, že se u nich doma nějak divně krade nebo co. Ale samé blbosti. Jako kdyby tam řádil nějaký divný fetišista. Marně hledala jednu chybějící ponožku, bílou špulku nití ze šitíčka, kari v ozdobné skleničce, sluneční brýle...Když ale nemohla najít mobil, zavolala si na něj od manžela a šla po jeho "stopách". Pod vanou našla malou skrýš jejich fretky, která si tam zatím cíleně budovala pěknou jantarovou komnatu. :-)

Pokročilý

Několikrát se mi stalo, že věc, kterou jsem docela dlouho hledal, jsem celou dobu držel v ruce.

Pokročilý

Jednou jsem hledal MP4ku i se sluchátkama. Hledal jsem jak divý a ona nikde. Nakonec jsem ji našel pod spící kočkou. Není na škodu se občas podívat na čem to ta potvora spí :)

Zlatý

taky nacházím věci pod spícím kocourem, jako u SonsyMiteho, jako cigarety, zapalovač, ovladače, občas i šlápne do popelníku máčo, a když zazvoní mobil měli byste ho vidět jak je děsně otrávenej a převalí se na druhej bok :o)

pak na mě kouká jakoby mi říkal "co děláš co chcéš"
Doplňuji:
tak něco takovýho mám doma a nedá pokoj dokud nevstanu a nedám mu nažrat..
http://www.youtube.com/…

Pokročilý

Jednou jsem hledala kartáč na vlasy(mám ten válcovitej)...a po slušný hledačce jsem ho našla v tubusu na výkresy...krásně tam pasoval, ale vážně nevim, jaký vnuknutí mě přinutilo ho tam dát....

Zlatý

Já zase v lednici.

A není to ani zas tak absurdní místo, jde spíš o to že tam ukládám věci dost často a vůbec su toho nejsem vědom. Dřív mi to způsobalo hodně problémů, ale konečně sem se naučil udělat z nevýhody výhodu a když teď něco nemůžu najít (klíče, ručník, zviřátko), první místo kam se podívám je lednice a většinou to tam je.

Bronzový

Já zásadně hledám za jízdy klíče od auta ( které jsou samozřejmě v zapalování ) a při telefonování hledám telefon .

Zlatý

To já zase každej měsíc před důchodem hledám, jestli jsem si náhodou někam bokem neuložil nějakou stovku "do zálohy".
No a ještě jsem nikdy nic nenašel, dořitititi !! ))

Zlatý

Absurdní místo?
Včera - odemknu branku, odemknu barák, vynosím věci z auta domů, nakrmím psy a jdu zamknout branku a ....klíče nikde. Hledám jak divá. Nikde, Tak si ohřeju jídlo, hledám, napustím vanu, zase hledám, uklidím misky po psech a najdu klíče na věšáku, kam je pravidelně ukládám.
Jsem ještě normální :-) ?

Zlatý

Zatím vše dříve nebo později najdu ;-).
Ad Beer, lednici prohlížels ?? :-D

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

Pobavili jste :) Bolakovo zvířátko v lednici :)) - které tam hledáš? :) Ještě jsem si vzpomněla, co mi jednou vyprávěla známá o známé - zastavila autem - koupit si kafe, vrátila se s ním do auta, sedla na místo řidiče a vypila si ho. Když chtěla odjet, nebyly klíče od auta. Prohledala celé auto i pod autem i kabelku vysypala, vytřásla oděvy...nakonec zavolala v nouzi o dovezení náhradních klíčů z domova - hledání zopakovala i hudrující záchranná rota a nic. Tak se jezdilo s náhradními - do prvního slunce, kdy se použilo stínítko a klíče odtamtud vypadly :)

Zlatý

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.