sexik matyáš

Na jake znamky se skola bude divat?

kdyz jsem v prvnim rocniku a chci opakovat zase prvni rocnik na jine skole, tak se ta nova skola bude divat. na znamky z te moji stredni skoly nebo na znamky z devate tridy…?

Nejlepší odpověď
Pájo

Záleží na tom, jak se budete hlásit. Pokud to bude přestup ze střední na stejný typ střední, budou se zřejmě dívat na známky, které máte ze střední, pokud jste byla klasifikována.

Když se budete hlásit na novou střední školu klasicky, asi je budou zajímat známky z devítky. Záleží, co nahlásíte.

(Názor)

Doplňuji:
Oprava
…pokud jste byl klasifikován