race02

Na jaké úrovni podle společného evropského rámce pro jazyky musím být pokud chci studovat učebnici Direkt neu 2 ?

Nejsem si jistý, protože je tam napsáno, že je na úrovni A2. Tudíž nevím jestli mám mít již tu A2 nebo A1 a na A2 se teprve mám dostat.

Odpovědi
anonym

Direkt NEU je třídílná učebnice
mít min. A1
2. díl kombinované učebnice a pracovního sešitu na úrovni A2/B1
př: http://www.me­indeutsch.cz/sto­re/goods-9788073971014-165-direkt-2-cz-neu-a2b1--ucebnice-nemciny-s-pracovnim-sesitem-a-2-cd.html