MarS

Na internetu se objevuje plno inzerátů typu „naplňte obálku, pošlete ji zpět a vydělejte plno peněz“? Dá se na tom oprav

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nedá.

Většinou to jsou podvody a chtějí nějaký vstupní poplatek, za školení a papíry co budete do obálek strkat.

Další odpovědi
Pájo

„Rybáři“ zhusta rozhodili sítě – s návnadou značky „rychlé peníze, zbohatnutí“ a čekají na důvěřivé rybky, kterým se hlavou honí „a co když na tom něco je“..

Každá seriózní nabídka obsahuje alespoň zákl. info: za co (jakou činnost) kolik (Kč), kde a jak často.

Správný úsudek už je pak na Vás.

KdoSiOdJinud

Chcete vědět jak vydělat? Pošlete mi obálku a v ní 100kč, pak vám řeknu jak zaručeně vydělat!

Odpověď: dejte si inzerát a raďte lidem jak vydělat (za poplatek)

😁 😁 😁

matt

Nedávno jsem jednu takovou nabídku studoval a za 600 Kč pošlou „startovací balíček“ – obálky,.. a vy si musíte obíhat firmy a získávat něco, co můžete plnit do těch obálek. Není to výhodný? :D