dust8

Na co všechno se dá absolutně spolehnout?

Nejlepší odpověď
hapiky

Kromě jiného, na smrt je 100% spolehnutí.

Další odpovědi
annas

Na to, že se střídá den s nocí.

Absolutně je to, co je ničím nepodmíněné, naprosto jisté. Opak realativního – částečného, něčím podmíněného, , vzhledem k něčemu.

Myslím si, že absolutní spolehnutí není, Ani sám na sebe. Mohu si způsobit úraz,, takže vznikne překážka. Při nákupu počítám s tím, že koupím určitou potravinu, chci ji použít na vaření oběda, nemají ji, Druhý obchod je daleko.

Absolutní snad je, že mám v peněžence tisícovku a že když nakoUpím, zůstane v peněžence třeba jen stovka. Mohu se absolutně spolehnout na to, že v obchodě nedostanu nic zadarmo.