Na co umřel Benjamin Franklin?

Je to pravda? http://www.you­tube.com/watch?v=28RRaz-E288
Pusťte si to od 0:15.

Nejlepší odpověď
Bičiště

Je to fikce, blesk ho nezabil. Dožil se vysokého věku 84 let (1706 – 1790) Poslední rok života ležel na lůžku a proti bolestem bral opium. Na co opravdu zemřel asi neví nikdo.Zkrátka dohořel jako svíčka, jak se říká o lidech co zemřou ve vysokém věku. A jen tak mimochodem, dodnes se hádá v nebi s Prokopem Divišem, který znich první sestrojil bleskosvod.

Další odpovědi
venkovan

Bičiště, už dávno se nehádají, ale soutěží, kdo k zemi vrhne lepší blesk. Bodují se kdo se vícekrát trefí do budovy bez hromosvodu, ale přitom nezpůsobí požár či ji jinak nezničí.

zl@tk@

Říká se tomu: sešlost věkem.