KARI05

Na co je detem ve skole, kolik ma slimak organu?

No jedna holka se to učila, ale vubec nevím proč, na co to potřebujou, ja si myslím, ze je to zbytecnost.

Nejlepší odpověď
ReHu

Zbytečnost ale rozhodně není trochu se přiučit česky.
Co ty na to?

A co se týče slimáků, může to patřit k základním přírodovědným informacím.

Další odpovědi
Emefej

Takový je život. Od doby, kdy u nás byly zrušeny triviální školy, se musíme učit samé zbytečnosti.

marci1

Naše znalosti přece nemusí „na něco“. Učíme se, abychom byli vzdělání. Vzdělaným lidem se lépe žije, dokáží lépe řešit různé životní situace. Všeobecné vzdělání (tedy takové, že se zajímáme o vše) a snažíme se dozvědět co nejvíce, nám pomáhá být v dobré duševní kondici a hlavně nestárneme. 🙂
Citát: „Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý.“

Henry Ford

„Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti.“
Jan Werich

ReHu

Quentos, trochu mě překvapilo, že jsi opravil interpunkci ve větě, ale např. háčky a čárky ve slovech dětem, škole, slimák a orgánů ne 😁