jirka F

Na čem sedíte doma u počítače?

Děkuji předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kepler

c) v křesle

Mám to udělané fikaně, žádný stůl nepotřebuju. Celé audiovizuální centrum mám ve skříňce u zdi (TV mi slouží i jako monitor), vč. PC, tiskárny, zesilovače a beden. Jen vedle křesla mám nízký stolek, kde mají stanoviště myš a dálkové ovladače. Velmi praktické a pohodlné.

Další odpovědi
Drap

e) jiná odpověď

Převážně na zadku.

dust8

b) na kancelářské židli

iceT

e) jiná odpověď

eh, na řiti sedím

novvem

b) na kancelářské židli

quentos

b) na kancelářské židli

  1. na židli b) na kancelářské židli… počkat, kancelářská židle není židle?

Jan Kunčar

b) na kancelářské židli

Dá se regulovat výška sedáku.

EKSOT123

e) jiná odpověď

Ležím v betli

Reezo

c) v křesle

Jelikož trávím u PC relativně dost času, tak jsem si nechal v práci proplatit koženo/kovové kancelářské křeslo jako zdravotní židli… 🙂 Má asi 30kg a stálo to cca ± 15 000,–.

terry

d) sedím si u počítače na něčem jiném(co je ta jiná židle...)

Gauč 🙂

led

e) jiná odpověď

Doma rovnako ako Viktor Hugo… stojím a mám klávesnicu a obrazovku prispôsobenú výške. Ak mám toho dosť, pokľaknem do polosedupolokľaku http://dexxtra­.eu/stolicka-klakacka/photos/KWBOR­DO1.jpg , alebo použijem vysokú „barovú“ stoličku s operadlom.
Inde použijem to, čo je k dispozícii.

Bobek 2

a) na židli

Jak má anketu vyplnit ten, kdo u počítače stojí nebo leží?

briketka10

d) sedím si u počítače na něčem jiném(co je ta jiná židle...)

Zádel