Na čem jsi nejvíce závislý?

Vyzpovídej se uleví se ti hříšníku
Doplňuji:
Byl jsem vysvěcen na kněze 1993 ve Francii
http://iskcon.org/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Jiná možnost 33% Práce 11% Láska 11% Drogy 11% Peníze 22% Sex 11%

Nejlepší odpověď

Jiná možnost

Doplňuji:
Jsem závislá na všem co nám pomáhá přežít a bez čeho bychom nikdo nemohli existovat.

Další odpovědi:

Zlatý

Drogy

Na lécích jsem závislý naprosto, přímo existenčně...
Uf, je to venku a opravdu se mi jako lékárníkovi dost ulevilo!
Díky ;)
P.S.: Doufám, že udržíte zpovědní tajemství, "otče"!
Jste jím, viďte...

Doplňuji:
Tak teď už mi to dává smysl. Na někoho takového jsem Vás odhadoval. Nic ve zlém, nemůžete za moji averzi a "životní náboženskou skepsi" ...

Jiná možnost

Guru, Ty nejsi kněz. Vulgarizmy se tu nesmí používat, takže Ti nemohu napsat, co jsi.
Rozhodně ne člověk, který studovat theologii nebo jakékoliv východní náboženství a už vůbec jsi nezískal žádný akademický titul. Ty bys byl rád samozvaný spasitel. Proto se holedbáš zpochybnitelným "titulem" guru.
Tvoje myšlenky jsou bláboly smíšené se slaboduchými žvásty, které postrádají jakoukoliv hlubší myšlenku.
O tom jsou všechny Tvé otázky. Odpovědi jsou na hraně urážející tazatele i předmět jeho zájmu.
Jako nejvhodnější možnost, jak řešit Tvou touhu být lidstvu něco platný, se mi jeví možnost, abys odcestoval někam do Himalájí a tam studoval v některém z klášterů skutečné východní náboženství (nejlépe doživotně - aspoň bys pochopil, co ten pojem znamená a nezadával bys tu zase "nablblou" anketu).
Buď tak hodný, slituj se nad touto komunitou a dej nám už pokoj se Tvými myšlenkami. Jsi mimo realitu a mám dojem, že o Hare Krišnovi a účelu tohoto náboženství jsi hovořil z vlastních zkušeností.
Že bys byl trvale pod vlivem drog? Tvému písemnému projevu by to odpovídalo. To ale nebude žádná travička, když Ti to v "myslivně" tropí takový chaos, tohle už musí být opravdu "tvrdší kalibr", když někdo trvale uvažuje natolik zcestně jako Ty.
Když jsi natolik erudovaný předkládat ty své úchylné myšlenky lidem, o kterých si myslíš, že by je mohly zajímat, vyber si k tomuto účelu jiný web.
Odpovědi.cz si skutečně nezaslouží, aby tu hospodařil exemplář Tvých nezpochybnitelných kvalit.

Bronzový

Práce

Zlatý

Jiná možnost

Jste kněz,že dáváte rozhřešení?

Pokročilý

Peníze

Peníze jsou dnes pro přežití nezbytný. Zpovídat se ze svých závislostí budu jen vlastním bohům.

Bronzový

Peníze

Zlatý

Láska

na lásce a přátelství, spolužačka je po těžkém úrazu a moc ji držím pěsti, aby ji to nepoznamenalo na celý život máme se rádi od mala :(

Sex

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.