BEAES

Myslíte, že uspěl?

Jan Štípek v pořadu Den D na ČT1 se svým serverem Odpovědi?
Doplňuji:
Ano teprve tam bude tento čtvrtek, ale tipněte si jestli uspěl, pořady jsou předtočené.

Odpovědi
Miroslavst

Ne, protože tam nebyl, prý tam bude tento týden.
Doplňuji:
Uvidíme, ale typuji že částečně ano.

panenka

Nevím uvidíme

anonym

řekla bych že ne,jelikož tam sedí lakomci

kropitko

Tak jestli víte, tak prozraďte, těžko říct jestli uspěl, záleží na prezentaci, ale já osobně se domnívám, že neuspěl,,,,nic osobního v tom není, dokonce bych to i odpovědím přála, nápad dobrý, ale není to přesně to co bych si představovala,,,ne všechny otázky a odpovědi jsou přínosem,,,

BEAES

Já si myslím, že uspěl a to z toho důvodu, že se Odpovědi rozšířily na Ukrajinu a Slovensko.