Adis99

Myslíte že to bude problém?

Měla jsem si vzít antibiotika o půl 7,ale zapoměla jsem a místo toho si je vzala až ve třičtvrtě na 9. Od té doby se mi ten celý režim všelijak spřeházel. Matka mně řekla že si je mám vzít o trošku dřív aby se to aspoň trochu srovnalo atd… Myslíte že z toho můžu mít nějaké problémy? Děkuju..
Doplňuji:
Je to jen obyčejný angína,a je to tak po týdnu léčení takže už jsem docela v pohodě…

Nejlepší odpověď
hanulka11

vzala jsi je ve 3/4 na 9 a dál pokračuj jako sis je brala předtím, vůbec se nic nestane ..nijak to neposunuj

Další odpovědi
Drap

Ne, nebude vůbec žádný problém

www

Na obyčejný angína to problém nebude. Nic závažného se ti nestane.

Michal Kole

Pokud je nemoc vážnější tak bych raději zavolal pani doktorce.

terry

Jsem ráda, že už jsi docela v pohodě, ale nepodceňuj angínu. Není to obyčejná angína a dává tělu docela zabrat. Stejně tak antibiotika. Na jednu stranu pomohou, na druhou je to pro tělo něco navíc, s čím se musí vypořádat.