Gus_Fring

Myslíte, že se jednou zruší dělení na muže a ženu? A obáváte se té doby?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Obával bych se, ale nenastane. I když se o to mnozí „progresivisté“ dnes snaží, hlavně v USA. Však viz nebinárnost, genderovou neutralitu, „queer“, politickou korektnost a další blbosti. Ať už se to týká sexuality/orientace nebo jen pohlaví a jejch označování/roz­lišování.
Je zajímavé, jak sami sebe často podobní (extrémisté, stoupenci podobných hnutí) označují za pokorkové, progresivní, spadající do vývoje společnosti a přitom se jedná o její úpadek… Jako vývoj (změna) to je, ale směrem dolů.
Nejvíc se ohánějí právy, svobodou, spravedlností a přitom postupují velice omezeně, subjektivně, často násilně a podobně (prostě opačně, než co hlásají). Zkrátka fanaticky a extrémně.

Další odpovědi
aliendrone

Bezpochyby ANO, taková doba přijde. Toto rozdělení se zruší nejpozdeji spolu se zrušením (vyhynutím) lidstva, ale jak tak koukám kolem sebe, tak možná i dříve. ;) :D :D

Ametyst

Dělení na muže a ženy je založeno na vědě, protože biologicky existují mužské a ženské chromozomy. Co si vymyslí ideologie, aby zavrhla vědu, která se extremistům nehodí, je jiná věc.

Pan Albert

Neobávam. To, o čem píšete jsou pouze virtuální pseudostarosti. Dočasná módní vlna způsobená snadným přístupem k informacím. Čtěte více knihy, než internet a budete šťastnější a víc rozumět světu.

Drap

Neobávám, je to nesmysl