Petr__

Myslíte, že policie odposlouchává lidi jen proto, že třeba kouří trávu?

Kolik tisíc lidí je v ČR napíchnutých? Co myslíte?

Odpovědi
Kepler

Jen proto ne, to by museli na to najmout armádu a brigádníky. Odposlech se uplatňuje jen v určitých závažných vyšetřováních a má svoje pravidla.

Lgee

Nechápu, co všichni mají z užívání drog a třeba trávy, ta ani není návyková… OK, neřeknu, když má někdo problémy, ale náctiletí?
Jinak odhaduji, že teď cca. 50000.

Drap

To nikdo z nás netuší. Policie nemůže odposlouchávat jen tak někoho. Musí k tomu mít zákonné důvody. Pokud jen kouří, tak zřejmě ne, pokud však je podezření, že ji distribuuje, tak to možné je.

pucipuci

Všichni automaticky, PC vyhledává určitá slova…Jestli ve větě požujete párkrát slovíčko např bomba, tak si pak ten hovor někdo „prohlédne“.