bolak

Myslíte že kdyby na jeden den vypadly na odpovědích všechny profily, že byste se…

…jako anonymové podle otázek a odpovědí navzájem poznali?

Nejlepší odpověď
barnajka

Já si troufnu tvrdit, že takových 7,8 bych poznala určitě a další cca desítku bych tipovala s 90% jistotou.

Jména si samozřejmě nechám pro sebe, ale sebekriticky musím uznat, že i já jsem vcelku lehce rozpoznatelná :))
Doplňuji:
terry – poznala bys mě, určitě jo :)

Jak by nějaká otázka/odpověď byla delší než obligátních 5–10 vět, na 70% to jsem já,…
…přičemž smajlík za každým druhým slovem tu pravděpodobnost zvyšuje na 80%.

Když navíc v příspěvku tu a tam narazíš na nějaký to peprnější slovíčko, počítej se mnou z 90%.

Ale jak to bude dlouhý, plný smajlíků, občas přisprostlý a ještě tam napočítáš milion exemplářů slůvek ~fakt/vážně/o­pravdu~…NEPOC­HYBUJ: JSEM TO JÁ.
Úplně typická, nejtypičtější, ukázková :)))

Další odpovědi
iceT

S určitostí bych poznala asi tak čtyři uživatele.

kropitko

Troufám si říct, že pár by jich určitě bylo, no a mně nejde nepoznat,,že? Mé oblíbené čárky by mně určitě prozradily,,,

briketka10

tady je někdo velký šprýmař..
Doplňuji:
bolaka bych asi poznala :)

terry

Někoho bych možná poznala,
ale barnajku – to si jistá nejsem 🙂

MILAN1961

určitě pár bych poznal,každý má svůj styl odpovídání

Drap

Některé jedince určitě, ale bylo by jich dost málo.

Terryle

Mě by určitě nikdo nepoznal. Píšu strašně stručně a vůbec nedělám spoustu smajlíků, trojteček za větou… a hlavně nemiluju závorky a poslední dobou nemám problémy se závorkovou klávesou, takže nepoužívám jako exot ty debilní náhradní složený {tyhle}
:oD

Boláku, máš naprosto perfektní otázky. Poslední dobou sem už moc nechodím, takže nemám lidi tak „nakoukané“. Ale takové 3–4 bych možná poznala…
Doplňuji:
Barnajko! A fakt si jsi jistá, že dlouhej a místy přisprostlej komentář se spoustou smajlíků může být jen od Tebe? To si sakra děláš perkel, žejo? :oD

Led_

Niektorých určite, majú tak charakteristické myslenie a slovosled, že aj s kuklou na hlave a pozmeneným hlasom, možno naň ukázať: To je On/Ona!
napríklad: To je On, ufrfľaný despotický kritik!

bolak vaše a barbakanové otázky sú nezameniteľné
mňa tiež ľahko odhalíte, pokiaľ budem písať po slovensky :)

briketka10

hele už je zamčená :))

briketka10

bolaku,
i doplnit jsem mohla to včera nešlo jupíí..

bolak

led: zajímavý že je ta otázka po 467 dnech stále otevřená… zřejmě když ji někdo nahlásí a admin ji vrátí, tak se do ní dá znovu odpovídat :) další chyba v matrixu, děkujeme mazalovi