Avatar uživatele
bolak

Myslíte že kdyby na jeden den vypadly na odpovědích všechny profily, že byste se…

…jako anonymové podle otázek a odpovědí navzájem poznali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, flodur, iceT, johana 56, Terryle, barnajka, fcoop, rosinka, Damiana, briketka10 před 4524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Já si troufnu tvrdit, že takových 7,8 bych poznala určitě a další cca desítku bych tipovala s 90% jistotou.

Jména si samozřejmě nechám pro sebe, ale sebekriticky musím uznat, že i já jsem vcelku lehce rozpoznatelná :))
Doplňuji:
terry – poznala bys mě, určitě jo :)

Jak by nějaká otázka/odpověď byla delší než obligátních 5–10 vět, na 70% to jsem já,…
…přičemž smajlík za každým druhým slovem tu pravděpodobnost zvyšuje na 80%.

Když navíc v příspěvku tu a tam narazíš na nějaký to peprnější slovíčko, počítej se mnou z 90%.

Ale jak to bude dlouhý, plný smajlíků, občas přisprostlý a ještě tam napočítáš milion exemplářů slůvek ~fakt/vážně/o­pravdu~…NEPOC­HYBUJ: JSEM TO JÁ.
Úplně typická, nejtypičtější, ukázková :)))

Upravil/a: barnajka

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

S určitostí bych poznala asi tak čtyři uživatele.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Troufám si říct, že pár by jich určitě bylo, no a mně nejde nepoznat,,že? Mé oblíbené čárky by mně určitě prozradily,,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

tady je někdo velký šprýmař..
Doplňuji:
bolaka bych asi poznala :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Někoho bych možná poznala,
ale barnajku – to si jistá nejsem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

určitě pár bych poznal,každý má svůj styl odpovídání

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Některé jedince určitě, ale bylo by jich dost málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mě by určitě nikdo nepoznal. Píšu strašně stručně a vůbec nedělám spoustu smajlíků, trojteček za větou… a hlavně nemiluju závorky a poslední dobou nemám problémy se závorkovou klávesou, takže nepoužívám jako exot ty debilní náhradní složený {tyhle}
:oD

Boláku, máš naprosto perfektní otázky. Poslední dobou sem už moc nechodím, takže nemám lidi tak „nakoukané“. Ale takové 3–4 bych možná poznala…
Doplňuji:
Barnajko! A fakt si jsi jistá, že dlouhej a místy přisprostlej komentář se spoustou smajlíků může být jen od Tebe? To si sakra děláš perkel, žejo? :oD

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Led_

Niektorých určite, majú tak charakteristické myslenie a slovosled, že aj s kuklou na hlave a pozmeneným hlasom, možno naň ukázať: To je On/Ona!
napríklad: To je On, ufrfľaný despotický kritik!

bolak vaše a barbakanové otázky sú nezameniteľné
mňa tiež ľahko odhalíte, pokiaľ budem písať po slovensky :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

hele už je zamčená :))

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

bolaku,
i doplnit jsem mohla to včera nešlo jupíí..

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

led: zajímavý že je ta otázka po 467 dnech stále otevřená… zřejmě když ji někdo nahlásí a admin ji vrátí, tak se do ní dá znovu odpovídat :) další chyba v matrixu, děkujeme mazalovi

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek