bolak

Myslíte že jednou nastane doba, kdy budou všichni lidi na planetě jedný rasy? Kombinací všech současných ras?

… pravdědpobně ?béžoví?

Nejlepší odpověď
Drap

Možná ano, možná ne, to se takhle nedá povědět (Drapovo klikátko)

Zatím to spíše vypadá že jednou , pokud se toho lidstvo dožije , tak všichni budeme cikáni, někteří možná i romové.

Další odpovědi
anonym

Ano

Doplňuji:
ale jen čistě teoreticky. Myslim že by na to bylo za potřebí daleko více let, než kolik lidstvu na této planetě zbývá. Zkrátka to nestihneme se takhle smíchat.

Rocker

Ne

arygnoc

Ano

určite.
zatiaľ úspešne spejeme k vyhynutiu, takže by som to tipoval na mŕtvu rasu.

Alesh

Ne

Kdysi jsem viděl jakýsi dokument o tom, kde se mluvilo o ideálu mužské krásy za asi 500 let. Udělali tam jakousi „simulaci“, kde vzali fotku Seana Conneryho, šmrncli to černou barvou, malinko sešikmili oči čili splácanina ras. Tohle nám je tak nějak furt podsouváno, že jako rasismus je špatný, to slyšíme na každém kroku, že integrace menšin je nezbytná apod. Člověk tedy pomalu přijímá tu vizi vytvoření směsky.
Já osobně ale zastávám názor, že i přes tyto všemožné snahy, dojde k mísení jen částečně a stejně zůstanou oblasti, kde budou žít téměř výhradně, nebo úplně, lidé jedné rasy. Důvody budou dány geograficky (ostrov někde v Tichomoří budou pravděpodobně stále alespoň někde obývat původní obyvatelé), dále nábožensky, politicky a zcela jistě někde budou vládnout i nadále předsudky a rasismus. Čili podtrženo sečteno, spíše se kloním k variantě „Ne“.

shannen

Ne

pusinka50

Ne

Opravdu věřím tomu, že než se tak stane, tahle planeta dřív zanikne pod tíhou přírodních katastrof a živelných pohrom.

MK44

Ano

Nebude-li globalizace přerušena nějakým globálním vyvražďováním a s tím související izolací, budou naši potomci nejen „béžoví“ ale i poněkud šikmoocí. Jen žádný strachy, že i kdyby došlo k naprosté rasové jednolitosti lidstva, že by se nenašlo něco, k vůli čemu se prát.

Conchus

Ne

Velmi těžko. Vždycky existují migrační a genetické výjimky. Na tu už přišel Bedřich Engels a úspěšně to publikoval.