Pokročilý

Myslíte že existují duchové?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě.
Btw otázka je tu minimálně podeváté http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Nebudu vtipná...Nemyslím.Ale moc si s tím nezahrávám,přestože se považuji za pragmatickou osobu,musím přiznat- nerada,že jsou některé jevy-příhody,které tomu odporují ..:D

Zlatý

Určitě, téměř každý den s nimi rozmlouvám

Zlatý

Ducha nevnímám jako strašidlo, jde podle mne o jistou přetrvávající energii zemřelého člověka nebo jak to nejlépe nazvat. Jsem sice ateistka, zapálené pánbíčkáře ráda nemám, ale své zkušenosti popřít nemohu. Od určité doby a jistých nezvratitelných faktů, které jsem zažila na vlastní kůži, mám pocit, že "něco" mezi nebem a zemí skutečně je.

Stříbrný

Mám stejný názor jako Damiana, že jde o jistou přetrvávající energii zemřelého člověka, těžko to vysvětlovat lidem, kteří nic takového neprožili na vlastní kůži. Mám prostě i dojem, že blízcí zemřelí, kterým na někom živým blízkým záleželo, tak jejich energie přetrvává a chrání živoucího člověka až do doby, až si člověk něco závažného ve svém životě vyřeší, až vyřeší nějaký velký problém, který ho trápí, pak energie "odejde" a možná se zhmotní do jiného těla a způsobu života. Je to těžké na pragmatické chápání reality, je třeba si o takovýchto věcech číst v knihách a polemizovat o nich s lidmi majícími podobné názory

Zlatý

Já občas nějakýho vypustím, ale nerozmlouvám s ním. :-)

Pokročilý

Ano, větrat musím často

Vím, že existují andělé a démoni. S nimi mám zkušenosti a je třeba být opatrný. Na nějaké potlné duchy zemřelých nevěřím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.