Spiritus

Vyvolávání duchů?

Má někdo s tímto jevem zkušenosti?Stane se něco osobě,která je v pokoji,ale vyvolávání se neúčastní?Tuto otázku myslím vážně.

Nejlepší odpověď
anonym

Duchové nejsou, jsou jen velké ekonomické problémy. Vyvolávání duchů je jen odpoutávání pozornosti od skutečných věcí. Doufám že jsem se nespletl.

Další odpovědi
Terryle

Připojuju se k názoru, že do některých věcí se šťourat nemá. Zároveň ale myslím, že doopravdy „vyvolat“ nějakou sílu není až tak snadné, aby to zvládla banda laiků, kteří si z toho napůl dělají legraci a napůl se bojí každého šustnutí. Ale pak už může hrát roli právě ten strach – zveličujete každou následnou blbost (nebo i neblbost), která se stane a přisuzujete ji „duchovi“. Přitom by se to mohlo stát i bez vyvolávání.
Hodně ale věřím tomu, že některé špatné věci lze přivolat jen tím, že se jich bojíte – můžete být nepozorní a způsobit si nějakou nehodu; nebo nabouraná psychika může oslabit imunitu a můžete onemocnět. Takže takhle ano – pokud z vyvolávání duchů (i toho vlastně neúspěšného) má někdo strach, tak se mu potom něco stát vážně může. A to myslím nezávisí na tom, jestli přímo vyvolával, nebo jen vyvolávání přihlížel.

GM

S těmito věcmi není dobré si zahrávat ani v myšlenkách. Taky to myslím vážně.

monkey

ono jsou věci mezi nebem a zemí které si člověk nedokáže stále racionálně vysvětlit…
jeden nedávno objevený kmen domorodců jež byl v naprosté izolaci uctíval a modlil se vraku letadla a kostře v něm.jednalo se o pilota někdy kolem roku 1930–1940který se stratil.pro ně to bylo božstvo co létalo ale my víme o co šlo a dokážeme si to racionálně vysvětlit....­.obdobné to bude tady z duchy,my jsme ti domorodci jež přikládají záhadnost věcem které nechápeme,není vyloučeno že za 50–100let bude tento jev racionálně vysvětlen....­........tím to tedy nevyvracím věci se duchů týkajících,věřím že se to jednou dá rozumě vysvětlit…

BIGFOOT

MÁM S TÍM VELKÉ ZKUŠENOSTI PROTOŽE JSEM DŘÍV DĚLAL MAGII A OKULTISMUS.POTOM JSEM TOHO ZANECHAL A UVĚŘIL JSEM V PÁNA JEŽÍŠE KRISTA.MŮŽU S KLIDNÝM SVĚDOMÍM ŘÍCT,ŽE DUCHOVÉ A DÉMONI EXISTUJÍ A POKUD S NIMI JEDNOU NAVÁŽETE KONTAKT -TAK POKUD NEJSTE DOST SILNÁ DUCHOVNĚ TAK VÁS MŮŽOU I ZABÍT A NEBO VÁM BUDOU NEUSTÁLE DĚLAT BOLESTI-POTÍŽE V ŽIVOTĚ-ÚRAZY-NEMOCI A BUDOU VÁS PRONÁSLEDOVAT NA KAŽDÉM KROKU.NEMYSLETE SI,ŽE JE TO SRANDA-JE TO CESTA BUĎTO NA PSYCHINU A NEBO DO RAKVE.JEDINÁ ZÁCHRANA JAK S TOHO VEN JE JEŽÍŠ KRISTUS SVATÝ BOŽÍ SYN A JEHO VŠEMOHOUCNOST­.NEKECÁM-TO BYCH SI NEDOVOLIL.BIGFOOT

Zdroj: VÍRA V JEŽÍŠE KRISTA A V BIBLI-TO JE JEDINÁ CESTA,PRAVDA A ŽIVOT