marci1

Myslíte, že by to mohla být opravdu pravda ?

http://webtrh­.cz/244371-pry-zemrel-michal-kolesa?p=1019796­#post1019796
Doplňuji:
Je mi z toho smutno. ☹

Nejlepší odpověď
anonym

včera http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vite-o-tom-ze-michal-kolesa-zemrel
Doplňuji:
Je to oficiálně http://objevit­.cz/dne-9-listopadu-nas-opustil-nas-milovany-kolega-michal-kolesa-t41356

Další odpovědi
iceT

Když jsem dnes zahlédla parte na roumenovi,nechtěla jsem tomu věřit,přece jen roumen je zábavná stránka a na úmrtí člověka,kterého jsme znali a i neznali nic zábavného a veselého není,ale když je to teď teda oficiální,jdu si na jeho počest nalít čtvrtku.....

bolak

Abnormálně slušnej a nevídaně bezelstnej člověk. Musím říct že ačkoliv jsem ho osobně neznal, tak je mi jak kdyby mi umřel kamarád.

Budeš chybět…

Doplňuji:
teď jsem koukal že nějaká skupinka fanoušků na michalovu počest vyvěšuje po rakovníku jeho best of otázky z odpovědí > http://www.you­tube.com/watch?v=MnyH­Lm32B6g

myslim že hodně stylový rozloučení :))

zzzzz

Tak to mám slzy v očích, vždy jsem si říkala, kam on na ty otázky chodí, vždyť to člověka ani nemůže napadnout, bude mi chybět, byla s ním fakt sranda.

mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/647058/kkk­.PNG

Sůwa

Já už včera přečetla všechno, co se dalo vygooglit a je mi z toho strašně smutno. Tady je na to téma dlouhá diskuze:
http://www.zi­ve.cz/poradna/pry-zemrel-michal-kolesa-je-to-pravda/sc-20-cq-504092/default­.aspx?consultan­swers=1
Už jsem jednou na internetové poradně zažila úmrtí téměř v přímém přenosu, je to hodně silný zážitek. Snad už je v internetovém nebíčku a je mu tam dobře 🙂

ten který je

Škoda tak mladého člověka.

arygnoc

Už som pustil na Logan plávajúce koleso, aj so sviečkou.

čo dodať, slov niet.

anonym

Mám obavy, že i Tvá otázka bude brzy smazána ,zrovna tak jak ta moje! ☹
Doplňuji:
Proč ? Proč byla smazána má otázka ? Uctíme Michala Kolesu minutou ticha ?!

anonym

Také mi to vehnalo slzy do očí. Pokud jsem neviděla to parte, pořád ještě zbývala nějaká naděje. Tohle je ale zatraceně oficiální. Za sebe mohu říct, že mi tu Michal bude hodně scházet. Škoda tak mladého člověka, a škoda jeho talentu. Přes výsměch některých jeho kritiků byla v jeho textech něha, humor a poezie nelehkého života.
Doplňuji:
Ad barbakan – kdo ti to smazal, netuším. Místo minuty ticha navrhuji zapálit na Michalovu počest svíčku. Moje už hoří. Je vlastně na každém z nás, jak se s ním kdo rozloučí.

anonym

Když je osoba tak veřejnowebově známá, že lidé – uživatelé internetu parodují kde koho, včetně našeho uživatele, pak musí zemřít podle vytvořeného scénaře, podobně jako ve filmu. Herci jsou zaměstnanci a pokud někdo umře, změní se děj. Takže já tomu nevěřím. MK se přece o otci nezmiňoval. Dokonce nemá důvod předávkovávat se prášky. Protože má velice dobrou lidskou povahu. A tato mnoha lidem schází. Kdyby jste vy, my sami zjistili jak se na nás dívají, jak o nás mluví, jak se nám dívají do očí a lžou, to byste sami nechtěli. Ale tohle je člověk čistý, hledající uspořádanost, ptající se na všední věci, na to, co člověk potká cestou na nákup. Inspirován krásami života se stal obdivovatelem plavkyň, zajímala ho voda. Pokud musel odejít z kybernetického světa, tak tu zbude trocha normální inspirace pro tichošlápky, pro ty, co se bojí zeptat kde je zastávka, kolik je hodin, a proč funguje to a to. Ale jestli MK odešel z lidského světa, z mého pohledu by to byla obrovská škoda. Tento člověk nikomu neuškodil. Svůj život bych za něj dal. A kéž by takových lidí jako je MK bylo víc! A toho znám zde z Odpovědí cz!

zjentek

mohla by být, MK skutečně existuje. A nejen tobě je z toho smutno. A protože existující lidskou identitu nelze užívat jinou osobou ani na plnou moc zmocnitele, tak proto ti, kdo jej udělali na internetu, ti, kdo byli elektronickým jím, ti budou (díky vyššího odborného výkladu jistého zákona) nejspíš bručet v base a podle mého by se měli po zbytek věčnosti smažit v pekle. Za určitou sortu lidí z reálného světa této sortě virtuálních napovím, že si penízků takto nabitých užijí jen krátce a že je věc na správné cestě, aby se stala re a li tou ,)
bolak: pěkný samolepky po tom rakovníku rozlepili

marci1

http://www.bles­k.cz/clanek/di­gital-internet/218542/z­emrel-michal-kolesa-29-legendarni-postavicka-ceskeho-internetu.html

kapka

Je mi smutno, vážně… :(

annas

Stejně tak, stále na něho myslím …

arygnoc

Myslím, že i správcovia stránok by symbolickým čiernym pruhom, prípadne dizajnom, na pár dní mohli svojho skalného fanúšika uctiť.

anonym

Už jsem o to admina požádala, tak snad vymyslí něco důstojného na Michalovu počest.