Drap

Myslíte že by bylo užitečné ?

navrhnout adminovy, aby každý nový registrovaný na Odpovedi.cz skládal zkoušku ze základních pravidel českého jazyka ?
Doplňuji:
chuds díky

Nejlepší odpověď
chudst

A vy byste mohl jit jako prvni, vy „adminovy“ jedno „adminovyty“:)
Doplňuji:
Gramatika je hrozna, ale na Odpovedich se da zatim tolerovat. Pokud to nedelaji schvalne… po 11letem klukovi, co se uci teprve vyjmenovana slova to nemuzete chtit a presto i on muze polozit zajimavou otazku. Nicmene jako uz tolikrat souhlasim, ze uroven gramatiky je obecne katastrofalni.

Další odpovědi
baghira

Ne.
I pravopisná bestialita může být obsahově zajímavá, i gramaticky bezvadný text může být sračka o ničem.

Lepší řešení je nebát se je opravovat, kritizovat, a přinejhorším i zesměšňovat.

anonym

No , no , no . ! To bich bila prvny , kterou bi smazaly. ;-( Tobysteminemoh­ludelat ! ;-( -iv-
Doplňuji:
Chudste , chechtam se tu " jako " blazen . 🙂

led

Přesně proto jsem začala psát slovensky.
Kecám, jenom mě tady kdysi žádali o kurs slovenštiny 🙂
PS.
Drape, nebudete se zlobit, když speciálně vám budu odpovídat česky?

olda12

spíš pravidla zjednodušit!! kolik na tom parazituje učitelů a stejně to nikdo pořádně nezná,protože je to absolutně zbytečně překomplikova­ný..,naco měky a tvrdy i?at si to každej vyslovuje jak chce,ale at se používá jedno,nebo s,z a podobný kraviny který jsou na nic,jsem pro jednoduchou verzi češtiny

ten který je

To by ale nastal problém s už registrovanými návštěvníky těchto stránek.Museli by dělat zkoušky dodatečně.Kdo by prováděl klasifikaci?Admin nebo někteří zdejší uživatelé kteří mají VŠ s různými doktoráty?;-)

dudu

Český jazyk je dědictví po našich předcích a za jeho zachování a čistotu bojovala řada tzv. národních buditelů. To, že nevyhovuje určité vrstvě obyvatel není chyba jazyka ale důsledek špatné práce v období základního vzdělávání, dílem ze strany učitelů a ovšem hlavně žáků. Uvažovat jako Olda12 je zcestné, stejně jako podrobovat účastníky těchto stránek příp. zkouškám. Na druhé straně však platí, že každý může udělat chybu, ale chyby opakuje jen blbec. Ústní i písemný projev je u každého z nás velmi osobní vizitkou, a komu nezáleží co si ostatní o něm asi pomyslí, nechť píše jak mu zobák narostl a umí – nebo spíše jak se ke své ostudě nenaučil!