myslíte že by administrátoři měli už zasáhnout?

od včerejška mě uživatel Mosoj uráží,dokonce bez mého souhlasu veřejně dal na tento servr můj imeil,nenapadá jen mě,ale i ostatní uživatelé,jsou to nadávky typu že jsme patolízalové,že já osobně si nic nepamatuji,a když někomu zde na odpovědích odpovídá,jeho odpověd je nevhodná,nebo dokonce urážlivá,já osobně takového chování a jednání mám dost,nejsem jedinná do koho se zde naváží a koho obtěžuje svým nevybíravým chováním,je možné že by se administrátoři mohli pozastavit nad tímto problémem,a vyřešit jej? Bohužel když pana Mosoje požádáme,aby nás neurážel a ignoroval,tak je to ještě horší.

Ignorovat jde jen do určité chvíle,ale co je moc je moc.
Doplňuji:
Otázka byla přesunuta do kategorie Akuality.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
tuCZek

takového je lepší ignorovat. Sice ho to vydráždí k trochu větší aktivitě,ale bez ohlasu ho to přejde.
Bohužel,i takové má pánbůh rád :)

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel všiml jsem si, že se naváží do všech a i do otázek, do kterých mu nic není. To že zveřejnil mejl si myslím, že je skutečně závažný prohřešek.
Snad to řešit budou.
Dokonce sám nabádá ostatní, aby šli proti jiným.
Po minulých zkušenostech si už dělám důkazy, protože on je po sobě pak zametá

stana73

Já s ním problém nemám,ale zasáhnout by se mělo,tenhle server zřejmě ztrácí smysl.

Jahoda

Také budu psát adminům. Pan Mosoj totiž nedá pokoj a to ho můžeme žádat sebevíc. Vracím mu to, ale kdo si jako první začíná, ten jako první končí…
Urážení do určitých lidí a stejně tak nevhodné odpovědi na jejich otázky nezná mezí. Proto zakročím. Mám toho dost.

George25

to nevim ale vidím že jsi tady celkem často