Mohl by mi někdo stručně a jasně vysvětlit?

Co se tady ,na těchto stránkách vlastně stalo? Něco jsem z náznaků pochopil,ale.­.......

Odpovědi
hanulka11

Zřejmě pořad v televizi/já ho neviděla/ udělal reklamu a na stránky přišlo spoustu nových lidí …

mosoj

Přišlo hodně nových uživatelů což je dobře pro Odpovědi, ale špatně pro určitou skupinu uživatelů, kteří přestali být středem vesmíru a urazili se.

anonym

je tady spíš uživatel který jen rýpe do ostatních

Jahoda

Ano, přesně tak. Je zde uživatel, který rýpe, káže ostatním, ale sám dělá dusno. A když se náhodou někdo nezasměje jeho vtipu s včelkou, tak se rozčiluje…

Ne, neurážím, jen jsem sesbírala fakta.