Kepler

Myslíte, že Brňáci nebo někdo jiný někdy dovedou do konce projekt „trubky“ z Prahy do Bratislavy?

Jedná se mi o revoluční způsob dopravy Hyperloop http://archiv­.ihned.cz/c1-65588320-trubka-z-budoucnosti?ut­m_source=centrum­HP&utm_medium=fi­nancebox&utm_con­tent=editor2&ut­m_term=positi­on-3. Myslíte, že se to podaří dříve, než člověk přistane na Marsu? Nebo to dopadne jako s kanálem Dunaj – Odra – Labe, jehož příprava začala už v r. 1900?

obrázek: pixabay … příliš pomalé!

Nejlepší odpověď
Drap

Někdy snad. Troufnu si však tvrdit že v nejbližších třiceti létech to určitě nebude.