Zlatý

Myslíte si že vypadáte na svoji váhu?

Ptám se proto že už mi několikrát přátelé řekli, proč nežeru když jsem tak hubenej. Tak jsem se jich zeptal kolik si myslej že vážím a všichni tipovali něco okolo 60-65 kilo. Šel jsem se zvážit a mám pořád stejně 89 kilo.

Pokud by tedy existoval nějaký index FAT-amorgana, který by se spočítal tak že by se zprůměrovalo 10 odhadů nejbližších známých a vydělilo se to skutečnou váhou, pak by můj index činil přibližně 0,70. :)
Jak jste na tom vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Počád vypadám obtloustle. Niko ho jsem se na to ale neptal, protože to je evidentní

Další odpovědi:

Zlatý

Hmmm, kéž bych vypadala! Váhu mám vzhledem k výšce celkem v normálu, ale jelikož jsem dosti sádelnatá, tak vypadám o takových 20kg "větší". Nikdo mi to sice do očí neřekl, ale stačí jeden pohled do zrcadla a vidím to sama. Upřímně - já se potkat na ulici, taky si tu svou váhu taky nevěřím :))

Bronzový

Myslím, že nejsem nejhubenější, ale váhu zas tam vysokou nemám, takže jsem na tom asi opačně jak vy.

Bronzový

Já to mám taky tak nějak. V mládí mě to trápilo, vypadala jsem štíhle a vážila jsem, při výšce 170cm, 68 kg. Nikdo mi to nevěřil a já jsem zas naopak měla trochu mindrák, že váha neukazuje nějakých 55kg, jako měly jiné holky a pořád jsem držela diety. Dneska vím, že důležitější je, jak se cítím a jak vypadám, než kolik vážím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.