Rokio

Myslíte si, že Václav Havel byl dobrý prezident?

Podle mě ano. Co myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Ne, nebyl dobrým prezidente. Poprvé když se jim stal, měl obrovskou podporu komunistů, a při další volbě raději zavřeli na jeden den poslance Sládka. To byl další z podvodů na lidi.

Další odpovědi
Ametyst

Nebyl. Politiku nenáviděl a chtěl ji nepolitickou (jak chtěl jeho sponzor). Byl tu pro menšiny, ale obyčejní lidé, co denně chodili do práce, ho nudili, umělce.

Disraeli

Neměli jsme dobrého prezidenta.
Většina má za takového maximálně Masaryka (a ani ten nebyl dobrý – jen propaganda a kult osobnosti).

Kepler

Byl a v té době jediný myslitelný. Všichni jsme tenkrát volali „Havel na Hrad“ Po celém světě se z něj stala ikona.

Viktorie II.

Keplere, nezatahujte do toho všechny! Tatínek, a mnoho dalších bylo proti.