Avatar uživatele
david22

Lidi, co budete dělat pokud vyhraje volby na prezidenta Zeman?

já asi spáchám harampádí :(
Doplňuji:
hej vy jste levičáci jak sviňa

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym, tom004, Alesh, briketka10, anonym před 4204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Jako proč? Podle Mrázka je to asi jediný nezkorumpovatelný politik v naší zemi, blbej není, tak co ti na něm vadí? Já se na to docela těším a myslím, že vyhraje. Bude to takto: první kolo vyhraje Fischer jen o pár procent před Zemanem, oba tedy postoupí do druhého kola, kde se to o fous otočí a Míla vyhraje! 😉
Doplňuji:
Já teda levičák nejsem, ale Miloše můžu. Nebejt jeho, tak dneska nikdo není, co je to ČSSD.

Upravil/a: Alesh

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Udělám vše pro to, aby byl !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

dobře by bylo :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je mi jedno, kdo bude příštím prezidentem. O politiku se nezajímám a neznám ani její představitelé. K volbám nechodím a mám krásný život bez stěžování.
Doplňuji:
Ale měla jsem jako ještě dítě oblíbeného politika Josefa Luxe – tedy líbil se mi spíše proto, že se mu narodilo hodně dětí. A potom ještě byl můj oblíbený Václav Havel, jenž se prezidentem stal. Ale ani nynější není jistě tak hrozný, ale nedokáži posoudit. Jinak bych si měla asi zjistit co je levice a pravice, neboť znám pouze výrazy, ale neznám rozdíly. My vlci bez starostí a svobodní jsme šťastní na světě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jupííííí,bude blaze a nejen v Praze!
Doplňuji:
Jací levičáci,ty odeesáku! My to myslíme s naší zemi dobře!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já myslím, že vy, pravičáci, jste už za těch 20 let předvedli co umíte a nakradli jste si taky dost a rozkradli v republice co se dalo- nemyslím přímo tebe, bez urážky – takže po dlouhé době by zas mohl přijít někdo slušný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jako prezident by sice těch pravomocí moc neměl, ale třeba zlevnit Becherovku, to by mu mohlo projít. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Možná byste až tak neměli podceňovat jednotný závěr našich předních politologů, že jediní, skutečně profesionální politici zvládající bravurně své řemeslo, jsou Klaus, Kalousek a Zeman.
Všichni ostatní jsou prý. více či méně improvizující žabaři, kteří dělají souvislý řetězec amatérských pochybení a vystupování politika dosud nezvládli.
Doplňuji:
led má pravdu, je to zjevná a zbytečná vulgarita vůči uživatelům.
Nezáleží na tom, co si při tom myslíš ty, ale jak to působí na ostatní.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pri stretnutí ho pekne pozdravím „Dobrý den, pane prezidente“.

Ako s dôchodcom sa s ním dalo stretnúť (aj na Slovensku), ale ako s prezidentom…
Doplňuji:
david22,
Slušnosť v každej situácii aj na internete!

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

byla by to mnohem lepsi varianta nez kdyby vyhral Fischer – pac to je obycejnej urednik bez osobnosti bez nazoru – necha si vsechno z Bruselu libit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Je úplně jedno kdo z těchto kandidátů vyhraje, ani jeden nestojí za nic.
Pokud jako pravičák fandíš „Trautenberkovi“, je mi tě upřímně líto. Nejen , že je to neschopný blb, ale ten jediný dokáže naší republiku zešměšnit, až na nějakém sumitu usne a pomočí se. To sned raději levicového Zemana. Pravici gratuluji k takovému kandidátovi.
http://www.you­tube.com/watch?v=79aW­Wni5P_M

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emm.kate

Tak to bych opustila stát (stejně jako většina mých známých) .
Tohoto pána nemůžu ani cítit. Představa, že někdo jako on reprezentuje naši republiku mě upřímně děsí !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

To,co dodnes.Ubyčejní lidé nepocítí změnu ani za deset let.Těžko se přilepšuje,když není kde brát…

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

led: v pohodě, to jsem nemyslel ve zlém

před 4204 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

led má pravdu, je to zjevná a zbytečná vulgarita. Není podstatné, co si při tom myslíš, ale jak to působí na všechny ostatní.

před 4203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

v pohodě :) (to je můj oblíbený argument)

před 4203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

na mě to působí velice negativně.. ošklivý hoch!

před 4202 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek