Bronzový

Lidi, co budete dělat pokud vyhraje volby na prezidenta Zeman?

já asi spáchám harampádí :(
Doplňuji:
hej vy jste levičáci jak sviňa

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jako proč? Podle Mrázka je to asi jediný nezkorumpovatelný politik v naší zemi, blbej není, tak co ti na něm vadí? Já se na to docela těším a myslím, že vyhraje. Bude to takto: první kolo vyhraje Fischer jen o pár procent před Zemanem, oba tedy postoupí do druhého kola, kde se to o fous otočí a Míla vyhraje! ;-)
Doplňuji:
Já teda levičák nejsem, ale Miloše můžu. Nebejt jeho, tak dneska nikdo není, co je to ČSSD.

Další odpovědi:

Zlatý

Udělám vše pro to, aby byl !

Zlatý

dobře by bylo :))

Je mi jedno, kdo bude příštím prezidentem. O politiku se nezajímám a neznám ani její představitelé. K volbám nechodím a mám krásný život bez stěžování.
Doplňuji:
Ale měla jsem jako ještě dítě oblíbeného politika Josefa Luxe - tedy líbil se mi spíše proto, že se mu narodilo hodně dětí. A potom ještě byl můj oblíbený Václav Havel, jenž se prezidentem stal. Ale ani nynější není jistě tak hrozný, ale nedokáži posoudit. Jinak bych si měla asi zjistit co je levice a pravice, neboť znám pouze výrazy, ale neznám rozdíly. My vlci bez starostí a svobodní jsme šťastní na světě.

Zlatý

Jupííííí,bude blaze a nejen v Praze!
Doplňuji:
Jací levičáci,ty odeesáku! My to myslíme s naší zemi dobře!

Stříbrný

Já myslím, že vy, pravičáci, jste už za těch 20 let předvedli co umíte a nakradli jste si taky dost a rozkradli v republice co se dalo- nemyslím přímo tebe, bez urážky - takže po dlouhé době by zas mohl přijít někdo slušný.

Zlatý

Jako prezident by sice těch pravomocí moc neměl, ale třeba zlevnit Becherovku, to by mu mohlo projít. :-))

Možná byste až tak neměli podceňovat jednotný závěr našich předních politologů, že jediní, skutečně profesionální politici zvládající bravurně své řemeslo, jsou Klaus, Kalousek a Zeman.
Všichni ostatní jsou prý. více či méně improvizující žabaři, kteří dělají souvislý řetězec amatérských pochybení a vystupování politika dosud nezvládli.
Doplňuji:
led má pravdu, je to zjevná a zbytečná vulgarita vůči uživatelům.
Nezáleží na tom, co si při tom myslíš ty, ale jak to působí na ostatní.

Zlatý

Pri stretnutí ho pekne pozdravím "Dobrý den, pane prezidente".

Ako s dôchodcom sa s ním dalo stretnúť (aj na Slovensku), ale ako s prezidentom...
Doplňuji:
david22,
Slušnosť v každej situácii aj na internete!

Bronzový

byla by to mnohem lepsi varianta nez kdyby vyhral Fischer - pac to je obycejnej urednik bez osobnosti bez nazoru - necha si vsechno z Bruselu libit

Bronzový

Je úplně jedno kdo z těchto kandidátů vyhraje, ani jeden nestojí za nic.
Pokud jako pravičák fandíš "Trautenberkovi", je mi tě upřímně líto. Nejen , že je to neschopný blb, ale ten jediný dokáže naší republiku zešměšnit, až na nějakém sumitu usne a pomočí se. To sned raději levicového Zemana. Pravici gratuluji k takovému kandidátovi.
http://www.youtube.com/…

Pokročilý

Tak to bych opustila stát (stejně jako většina mých známých) .
Tohoto pána nemůžu ani cítit. Představa, že někdo jako on reprezentuje naši republiku mě upřímně děsí !

Diskuze k otázce

Stříbrný

johana 56

To,co dodnes.Ubyčejní lidé nepocítí změnu ani za deset let.Těžko se přilepšuje,když není kde brát...

Bronzový

david22

led: v pohodě, to jsem nemyslel ve zlém

anonym

led má pravdu, je to zjevná a zbytečná vulgarita. Není podstatné, co si při tom myslíš, ale jak to působí na všechny ostatní.

Bronzový

david22

v pohodě :) (to je můj oblíbený argument)

Zlatý

bolak

na mě to působí velice negativně.. ošklivý hoch!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.