david22

Lidi, co budete dělat pokud vyhraje volby na prezidenta Zeman?

já asi spáchám harampádí :(
Doplňuji:
hej vy jste levičáci jak sviňa

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako proč? Podle Mrázka je to asi jediný nezkorumpovatelný politik v naší zemi, blbej není, tak co ti na něm vadí? Já se na to docela těším a myslím, že vyhraje. Bude to takto: první kolo vyhraje Fischer jen o pár procent před Zemanem, oba tedy postoupí do druhého kola, kde se to o fous otočí a Míla vyhraje! 😉
Doplňuji:
Já teda levičák nejsem, ale Miloše můžu. Nebejt jeho, tak dneska nikdo není, co je to ČSSD.

Další odpovědi
mosoj

Udělám vše pro to, aby byl !

briketka10

dobře by bylo :))

anonym

Je mi jedno, kdo bude příštím prezidentem. O politiku se nezajímám a neznám ani její představitelé. K volbám nechodím a mám krásný život bez stěžování.
Doplňuji:
Ale měla jsem jako ještě dítě oblíbeného politika Josefa Luxe – tedy líbil se mi spíše proto, že se mu narodilo hodně dětí. A potom ještě byl můj oblíbený Václav Havel, jenž se prezidentem stal. Ale ani nynější není jistě tak hrozný, ale nedokáži posoudit. Jinak bych si měla asi zjistit co je levice a pravice, neboť znám pouze výrazy, ale neznám rozdíly. My vlci bez starostí a svobodní jsme šťastní na světě.

anonym

Jupííííí,bude blaze a nejen v Praze!
Doplňuji:
Jací levičáci,ty odeesáku! My to myslíme s naší zemi dobře!

pusinka50

Já myslím, že vy, pravičáci, jste už za těch 20 let předvedli co umíte a nakradli jste si taky dost a rozkradli v republice co se dalo- nemyslím přímo tebe, bez urážky – takže po dlouhé době by zas mohl přijít někdo slušný.

tom004

Jako prezident by sice těch pravomocí moc neměl, ale třeba zlevnit Becherovku, to by mu mohlo projít. 🙂

anonym

Možná byste až tak neměli podceňovat jednotný závěr našich předních politologů, že jediní, skutečně profesionální politici zvládající bravurně své řemeslo, jsou Klaus, Kalousek a Zeman.
Všichni ostatní jsou prý. více či méně improvizující žabaři, kteří dělají souvislý řetězec amatérských pochybení a vystupování politika dosud nezvládli.
Doplňuji:
led má pravdu, je to zjevná a zbytečná vulgarita vůči uživatelům.
Nezáleží na tom, co si při tom myslíš ty, ale jak to působí na ostatní.

led

Pri stretnutí ho pekne pozdravím „Dobrý den, pane prezidente“.

Ako s dôchodcom sa s ním dalo stretnúť (aj na Slovensku), ale ako s prezidentom…
Doplňuji:
david22,
Slušnosť v každej situácii aj na internete!

Reuef

byla by to mnohem lepsi varianta nez kdyby vyhral Fischer – pac to je obycejnej urednik bez osobnosti bez nazoru – necha si vsechno z Bruselu libit

Ar

Je úplně jedno kdo z těchto kandidátů vyhraje, ani jeden nestojí za nic.
Pokud jako pravičák fandíš „Trautenberkovi“, je mi tě upřímně líto. Nejen , že je to neschopný blb, ale ten jediný dokáže naší republiku zešměšnit, až na nějakém sumitu usne a pomočí se. To sned raději levicového Zemana. Pravici gratuluji k takovému kandidátovi.
http://www.you­tube.com/watch?v=79aW­Wni5P_M

emm.kate

Tak to bych opustila stát (stejně jako většina mých známých) .
Tohoto pána nemůžu ani cítit. Představa, že někdo jako on reprezentuje naši republiku mě upřímně děsí !

johana 56

To,co dodnes.Ubyčejní lidé nepocítí změnu ani za deset let.Těžko se přilepšuje,když není kde brát…

david22

led: v pohodě, to jsem nemyslel ve zlém

anonym

led má pravdu, je to zjevná a zbytečná vulgarita. Není podstatné, co si při tom myslíš, ale jak to působí na všechny ostatní.

david22

v pohodě :) (to je můj oblíbený argument)

bolak

na mě to působí velice negativně.. ošklivý hoch!