Drap

Pokud věříme objektivním a demokratickým mediím u nás i ve světě, tak samozřejmě ano. U každých voleb jsou jistě nějaké nedostatky jak ve světě tak i u nás. V USA, v celé EU ovlivňují a falšují volby Putimovy hackeři, kdo by to mohl dělat tedy v Rusku. Nikoho se nepodařilo najít, tak je falšuje Putim sám.

Další odpovědi
orwell

Samozřejmě. Podvádí se všude a nevím, proč by Rusko mělo být výjimkou. Jde jen o rozsáhlost podvodů. Jak si jinak vysvětlit u nás zázračné provzlínání TOPky s Kalouskem do Sněmovny na poslední chvíli v parlamentních volbách? Kde se najednou vzaly ty hlasy po výpadku sítě? Na poctivé nezmanipulované volby věří jenom blázni. Ale stává se, že ani ty manipulace někdy nezvrátí vůli voličů, přijdou-li v dostatečném počtu k volbám. Asi oba víme, co mám právě na mysli 🙂

Gestas

Podle mě se hlavně manipuluje voliči a nebezpečným konkurentům se brání v kandidatuře. Ale samotné volby se podle mě snaží mít co nejčistší, byť si nedělám iluze o tom, že by je nezmanipulovali, kdyby na výhru Putina nestačily první dvě metody.

Kepler

Ano, věřím tomu. Putin neváhá použít ani podlé prostředky, aby si vítězství zajistil, opozici pro jistotu odstavil a nepustil k volbám. Však on na to jednou dojede… Rusové jsou hrozní, ale nasr.., pardon vytočení Rusové jsou horší než Hitler.

led

Nie, aj keď pokusy boli aj počas volieb, aj pred voľbami.
„Ruský prezident Vladimir Putin dnes obvinil Spojené státy, že chtějí vyvolat problémy při volbách ruského prezidenta, které se mají konat v březnu… " 9. listopadu 2017 15:55 MOSKVA https://www.li­dovky.cz/volby-v-rusku-0de-/zpravy-svet.aspx?klic=2180­14
"Pozorovatelia hlásia nezrovnalosti, pokus o hackerský útok“ pred 2 hodinami http://www.top­ky.sk/cl/11/16­97227/Ruske-prezidentske-volby--Pozorovatelia-hlasia-nezrovnalosti--pokus-o-hackersky-utok

Kryšpín

Mister Kepler, nejsem příznivec Putinovců, ani Amíků, ovšem nebýt 2.2.1943 za pomocí tuhých mrazů u těch hrozných rusáků, tak jsme pravděpodobně nýní v Česku u čínských počítačů nečmárali a skopčáci by nám ukázali kdo je horší a kam patříme

independent

…o tom 2.2 1943 to je kapitola sama o sobě, můžeme být rádi že Skopčáci začali první, bo kdyby první začali Rusáci, tak všichni jak tady jsme, tak dady dneska nejsme a 3/4 Evropy taky

Kepler

Nevím, co s tím má dělat počasí, ale Rusové moc dobře věděli co dělají. Normálním vojákům se do boje moc nechtělo, ale věděli, že kdyby chtěli ustoupít, tak by je zezadu zpacifikoval jejich vlastní velitel za kulometem. Skopčáci neměli ani šanci nám co ukazovat a kam patříme. Vlastně jsme měli na 40 let smůlu, že nás neosvobodili Spojenci. Kdyby to nebyli Rusové, byli by to oni, to je celé.

Kryšpín

Našimi nýnějšími spojenci Francií, Anglií a USA bylo dohodnuto se Sověty předem, jak se rozdělí Evropa a Amíci se zastaví v Plzni.