Rokio

Myslíte si, že duševně nemocní, kteří se nechtějí léčit, by neměli chodit ven mezi lidi?

Uvědomte si, že z tisíce psychicky nemocných lidí je pouze pár nebezpečných. Je také dokázáno, že poměrově je více pachatelů trestných činů ve zdravé populaci než mezi duševně nemocnými. Myslím tím, že pokud bychom vzali náhodně 10.000 zdravých lidí a 10.000 psychicky nemocných lidí, tak mezi těmi zdravými najdeme více zločinců.

poznámka: A tohle nejsou jen nepodlożené bláboly, ale vycházím z knihy Kdo je tu vlastně blázen, ve které je tohle popsáno. Píše se v ní také, kdo je bázen a kdo ne.

Odpovědi
zjentek

No tak určitě. To aby nezblbli.