Ajeto

Myslíte si, že byl Albert Einstein geniální?

Nejlepší odpověď
BEAES

Byl jeden z nejvýznamnějších vědců všech dob. Často je označován za největšího vědce 20. století, případně spolu s Newtonem za nejvýznamnějšího fyzika vůbec.Poté, co zformuloval obecnou teorii relativity, se stal známým po celém světě.
A proto pro mě geniální-nebo-li mimořádně nadaný byl!

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

„Jen dvě věci jsou na světě nekonečné, vesmír a lidská hloupost – i když tím prvním si nejsem jist.“

myslím že mluví za vše, byl to genius – ale můj oblíbenec je Nikola Tesla :-p

9 řemesel

ANO , ANO , ANO !

pondělí

zajímavé na tom je ,že teoriri relativity definoval jako velmi mladý,vlastně ji rozvíjel už v Praze,potom nic zázračného nevyzkoumal,jen spolupracoval s USA na výrobě atomovky,před svou smrtí předal svému synovci,námět na teorii čtvrtého rozměru,kterou mnoho let tajně rozvíjel a měl strach ze zneužití,po smrti se doklady stratily,synovec uvedl,že je zničil.