Rokio

Myslíte si, že by Romové měli být nějak v práci zvýhodněni?

Já navrhuji, aby dostali ke mzdě od státu bonus 20 %. Platili by to daňoví poplatníci. Pak by alespoň ti Romové, kteří pracují, nemuseli dostávat sociální dávky, protože by měli příjem ze zaměstnání.

Myslíte si, že je to dobrý nápad?

Odpovědi
Ametyst

V jaké práci? Ti dostávají tolik bonusů, že se nám o tom ani nezdá. Stát jim z našich daní proplácí kdejaký výdaj, třeba za pohřeb, za léky, o nájmech nemluvě. Jsou chudáčci úplně nesvéprávní, a stále mají málo. Na jejich ubohosti se dále dobře živí spousta neziskovek. Opět za naše peníze.

Drap

Neutrpěl jsi v poslední době nějaký úraz, nebo tě nezasáhla alespoň pořádná rána do hlavy?

Emefej

A není to málo? Já bych navrhoval bonus nejméně 50 % a k tomu půl roku dovolené.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.